1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Yoku’s Island Express, Epic Games’te ücretsiz oldu

Yoku’s Island Express, Epic Games’te ücretsiz oldu
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Kullanıcılarına sık sık bedava oyun dağıtmasıyla tanıdığımız Epic Games Store, bugün bir oyunu daha bedava hale getirdi. memleketmiz saatiyle 18.00 ile başlayan bedava oyun fırsatı ile, Steam fiyatı 32 TL olan bir oyun Epic Games’e geliyor. reyunun yeni yuvası ile tanışmasına özel olarak, dilerseniz kütüphanenize kalıcı olarak bedava şekilde ekleyebiliyorsunuz.


PS Plus Eylül oyunları belli oldu

PS Plus Eylül oyunları belli oldu

PS Plus Eylül 2021 oyunları belli oldu. Daha önceki aylarda sızıntıyla ortaya çıkan oyunlar şimdi ise nihayety tarafından açıklandı. İşte bedava verilen oyunlar:

32 TL değerindeki Yoku’s Island Express bedava

Pinball türündeki bir oyun olan Yoku’s Island Express, Yoku adındaki kahramanın macerasını konu alıyor. reyundaki platform öğelerini kullanarak stratejinizi oluşturup Mokumana adasını keşfediyorsunuz. Bir arcade oyunu sayılmasına rağmen oyunda açık dünya deneyimine vurgular yapılmış. Tilt oyunları sevenlerdenseniz Yoku’nun adayı keşfetmesine keyifli bir şekilde ortak olabilirsiniz.

epic gamesin bu haftaki ucretsiz oyunu yayinlandi 2

reyun Epic Games Store’a yeni eklendi ve bu bağlamda ilk oyuncularına bedava oldu. reyunun bedava dağıtım fırsatı bittikten sonra ücretli olacak. Yoku’s Island Express, Epic Games’e ilk kez geldiği için tam olarak fiyatı bilemiyoruz ancak Steam’de bu oyunun fiyatı 32 TL.

reyuna bedava olarak sahip olmak istiyorsanız şu adımları takip etmelisiniz:

  • Epic Games Store’a kayıt olun veya mevcut üyeliğinizle giriş yapın. Bunu sosyal medya hesabınızı kullanarak da tamamlayabilirsiniz.
  • Epic Games istemcisini bilgisayarınıza indirmek için talimatları takip edin.
  • Buradaki bağlantıya tıklayarak Yoku’s Island Express oyununun mağaza sayfasına ulaşın.
  • Eğer geçerli tarihler arasındaysanız oyunun bedava olduğunu göreceksiniz.
  • Kütüphanenize eklemek için sepete ekleyin ve devam edin, Epic Games sizden bir kart bilgi istemeyecektir. reyun bedava olsa bile karşınıza fatura çıkabilir. Fiyatın 0 TL olduğundan emin olmanızda yarar var.
  • isimımlar tamamlanınca oyun “Kütüphane” sekmesine eklenecek ve dilediğinizde oradan indirip oynayabileceksiniz. Ayrıca elektronik fatura da e-posta adresinize iletilmiş olacak.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap