1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Yerleşik olarak çift kamera ile donatılan elektrikli bisiklet: Cyklaer

Yerleşik olarak çift kamera ile donatılan elektrikli bisiklet: Cyklaer
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Elektrikli bisiklet pazarında ses getirmeyi başaran ve öne çıkan modellerden birisi dikkat çeken altyapısı ve özellikleriyle Storck Cyklaer oldu.

Storck Cyklaer, Almanya merkezli olarak hazırlanan üst düzey bir elektrikli bisiklet modeli. Bu modelin arkasında Storck yanında Greyp Bikes, Porsche Digital ve Fazua da yer alıyor.

Bu büyük ortaklığın sonunda ortaya çıkan bisiklet, dediğimiz gibi gerçekten üst seviyeye odaklanıyor ve tam 7 bin euro‘luk satış fiyatı da bunu açık olarak kanıtlıyor.

Bu kadar yüksek bir rakamın getirisi elbette yüksek oluyor. İlk olarak çok şık görünen bisikletin kalbinde ince yapısıyla fark yaratan Fazua Ride 50 Evation ünitesi yer alıyor.

Fazua Ride 50 Evation, 252 Wh lityum-iyon pil paketini ve 250W elektrik motorunu alt gövde bölümünde bir araya getiriyor. İstenirse Fazua ünitesi çıkarılabilen ve bu sayede normal bir bisiklet haline getirilebilen Storck Cyklaer, elektrikli yapıda 25 km/s hız ve 120 km kadar menzil getiriyor.

Bünyesinde DT Swiss G 1800 jantlar, Schwalbe G-One lastikler, SRAM Force AXS hidrolik disk frenler ve 1 x 12 SRAM Force AXS elektronik aktarma / dişli altyapısı olan yani kayış kullanmayan Storck Cyklaer elektrikli bisiklet, Busch & Müller aydınlatmaları da beraberinde getiriyor.

yerlesik olarak cift kamera ile donatilan elektrikli bisiklet cyklaer 4

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Storck Cyklaer elektrikli bisiklet ses getirdi

Modelin en çok “güzelmiş” dedirten ayrıntıları arasında yerleşik kamera sistemi bulunuyor. Bisikletin hem önünde hem de arkasında birer tane kamera bulunuyor. Bu kameralar ilk olarak kayıt yapabiliyor. Bu sayede olası kazalar kayıt altına alınabiliyor.

Bu kameraların bir özelliği daha bulunuyor. O da gidona konumlandırılacak akıllı telefona canlı olarak görüntü aktarmak. Bu sayede arkadaki kamera bir dikiz aynası gibi kullanılabiliyor. Büyük şehirlerde sürüş yaparken güvenliği ciddi şekilde artıracak bu imkan, gerçek aynalara olan ihtiyacı bitiriyor.

Porsche Digital imzalı bir uygulaması olan ve buradan her konuda bilgi verebilen elektrikli bisiklet, 4G/GPS temelinde hırsızlığa karşı takip ile gerçek zamanlı navigasyon da sunabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap