1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Yeni nesil GTA V bekleyenlere üzücü haber!

Yeni nesil GTA V bekleyenlere üzücü haber!
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

reyun dünyasının klasik yapımları arasına girmeye hazırlanan GTA V, yeni nesil konsollara da gelmek üzere. PlayStation 5 ve Xbox Series X|S modellerine çıkmayı planlayan yapım, hayranlarına üzücü bir haber vermek zorunda kaldı. Normal şartlarda adaleım 2021‘de çıkması planlanan GTA V Remastered, ileri bir tarihe ertelendi.

nihayety’nin gerçekleştirdiği PlayStation etkinliğinde sahne alan yapımın yeni nesil versiyonundan da fragman yayınlandı. Teknik olarak yenilenmiş haliyle dikkat çeken oyun, bu yıl içerisinde piyasaya sürülmeyecek.


God of War Ragnarok oynanış fragmanı yayınlandı

God of War Ragnarok oynanış fragmanı yayınlandı

God of War Ragnarok için bir oynanış fragmanı yayınlandı. Fragmanda yeni mekanlar, düşmanlar ve karakterler görüyoruz.

GTA V yeni nesil, Mart 2022’ye ertelendi

PlayStation 5 oyun konsolunda çalışırken görüntülenen oyun, grafiksel anlamda bir üst seviyeye çıkmayı başardı. Yeni nesil yükseltmesini hem çok oyunculu hem de tek oyunculu modda gösterecek olan GTA V, birazcık daha bekletecek. 2013 yılında piyasaya giriş yapan ve hala etkisini devam ettirerek bir fenomen haline gelen yapım, Mart 2022‘de oyuncuların karşısına çıkacak.

SDNShiftdelete.net

Ertelenmenin tam olarak nedeni açıklanmazken, Rockstar‘ın daha stabil bir sürümle oyuncuları karşılamak isteme ihtimali de bulunuyor. Ayrıca 22 ekim tarihinde GTA 3′ün 20. yılı kutlanacak. Belki de stüdyo, bir diğer efsane yapımının sahne ışıklarını kaybetmek istemiyor olabilir. Bazı iddialara göre stüdyo, yıl dönümünün şerefine yeni sürprizler yapabilir.

Çıkış yaptığı günden bu yana piyasanın en göz önünde olan yapımları arasında yer alan GTA V, üçüncü farklı nesline giriş yapmaya hazırlanıyor. Rockstar yapımı efsane oyun, ilk olarak Xbox 360 ve PS3 için oyuncuların karşısına sürülmüştü. var yapısından vazgeçecek gibi gözükmeyen stüdyo, PS5 ve Xbox Series X|S için de şansını deneyecek.

ps 5 gta 5

reyun tarihinin en çok satan ikinci oyunu olmayı başaran GTA V, özellikle çok oyunculu modda sürekli canlı tutulması ile ünlü. Toplamda 150 milyon kopyadan fazla alınan yapım, Minecraft’ı tahtından etmeyi planlıyor. Mart 2022‘de yeni nesle sürülecek GTA V, ilk üç ay boyunca PS5 kullanıcılarına bedava olacak. reyun, o tarihten sonra ise parayla satılacak.

Sizler GTA V’in ertelenmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Fenomen haline gelen yapımı PS5 için almayı düşünür müydünüz?

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap