1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Yeni Call of Duty oyunu, Warzone’da göründü

Yeni Call of Duty oyunu, Warzone’da göründü
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Geçtiğimiz günlerde bazı veri madencileri yeni Call of Duty oyununun ekran görüntülerini bulmayı başarmıştı. Call of Duty: Vanguard olarak adlandırılan yeni oyun bizi tekrardan II. Dünya Savaşı‘na götürmeye hazırlanıyor. Vanguard’ın ekran görüntülerini ortaya çıkaran veri madencisi attığı tweetleri de sildi. Fakat Reddit ve imgur gibi platformlarda görüntüler hâlâ duruyor.


Call of Duty kendi Among Us moduna kavuşuyor

Call of Duty kendi Among Us moduna kavuşuyor

Call of Duty: Black Ops Cold War için yeni bir mod duyuruldu. Double Agent olarak adlandırılan bu mod Among Us’a benziyor.

Vanguard’dan bir karakter Warzone bitiş ekranında beliriyor

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Vanguard‘ın bazı oyun paketlerine ait görüntüler ortaya çıkmıştı. Burada bazı silahları ve karakterleri görme şansımız oldu. Warzone’da bir maçı kazandığınızda helikopterle bölgeden ayrılıyorsunuz. Bir grup oyuncu sunulan gösteriyi görme şansına erişti.

Oyuncular maçı kazanınca helikopterin halatına tırmandı, son oyuncu halatın ortasındayken birisi tarafından vuruldu. Normalde Warzone’da böyle bir şey yok. Vurulan oyuncu halattan düşüp öldü. O sırada da oyuncuyu kimin vurduğunu görebildik. Bir Sovyet kadın keskin nişancısı, kum torbalarının üzerine uzanmış ve az önceki oyuncuyu vurmuştu.

SDNShiftdelete.net

Call of Duty: Vanguard‘a ait resmi olarak görebildiğimiz tek içerik bu oyun içi sekans. Ayrıca Sovyet keskin nişancısının olduğu sahne Hideo Kojima’nın elinden çıkmış gibi görünüyor. Sledgehammer Games’in geliştirdiği Vanguard’ın bu yıl piyasaya sürüleceği iddia ediliyor.

Call of Duty Vanguard

Sovyet keskin nişancısının daha önce sızdırılan bir görüntüdeki kadına benzemesi dikkat çekti.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap