1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Yeni bir Castlevania oyunu Apple Arcade’e geliyor

Yeni bir Castlevania oyunu Apple Arcade’e geliyor
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Futbol serisi Pro Evolution Soccer’den tanıdığımız Konami’den fantastik oyunu ile ilgili önemli hamle. Şirket 2018’de çıkardığı ve sonra App Store’dan geri çektiği oyununa yeniden hayat verecek. Böylece Castlevania serisinin son oyunu Castlevania: Grimoire of Souls, çalkantılı bir geçmişin ardından Apple Arcade’de yeniden oyunseverler ile buluşacak.


Fantasian artık Apple Arcade’de

Fantasian artık Apple Arcade’de

Final Fantasy’nin geliştiricisi Hironobu Sakaguchi’nin yeni bir rol yapma oyunu “Fantasian”, Apple Arcade için yayınlandı. Fantasian, Final Fantasy VI ile aynı temayı paylaşıyor.

Fantastik oyun deneyimine hazır olun

Oyuncuların Castlevania serisinden en sevdiği karakterleri alarak şeytani orduya katılmalarını ve en şiddetli düşmanların bile üstesinden gelmek için her karakterin benzersiz dövüş stilinde ustalaşmasını konu edinen oyun, fantastik ve heyacanlı iki boyutlu bir oyun deneyimi sunuyor.

gp 1 en

Hatırlayacağınız üzere Konami, Castlevania: Grimoire of Souls ‘u 2018 yılında duyurmuş ancak geçen yıl oyunu App Store’dan geri çekmişti. Bunun üzerine geçen zaman sonrasında şirket, oyunu Apple’ın abonelik sistemi oyun servisinde yeniden yayınlama kararı verdi.

Gematsu’nun haberine göre yeniden yayınlanacak oyunda, Castlevania emektarları Ayami Kojima ve Michiru Yamane’nin karakter tasarımları ve müziği yer alacak. Ayrıca Castlevania: Grimoire of Souls’ta Alucard, Simon Belmont, Charlotte, Shanoa ve Maria gibi tanıdık oynanabilir karakterler yer alacak.

Oyuncular Drakula’nın ordusunda bir dizi silah (kırbaç dahil) ve özel hareketlerle savaşacak. Oyunda hikaye modu ile birlikte, co-op ve ödül avı modları da yer alacak.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap