1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Yayın tarihi açıklanan Narcos: Mexico’nun 3. sezon fragmanı yayında [Video]

Yayın tarihi açıklanan Narcos: Mexico’nun 3. sezon fragmanı yayında [Video]
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Narcos Mexico


Netflix, Narcos: Mexico’nun üçüncü sezon fragmanını paylaştı. 5 adaleım‘da yayınlanacağı açıklanan dizi son sezonuyla karşımıza çıkacak. Toplam 10 bölüm olacağı açıklanan dizinin yeni sezonunu LOG ekibi olarak biz de merakla bekliyoruz.

Üçüncü sezon Felix’in kaçakçılık imparatorluğunun parçalanmasından sonra savaşın patlak vermesini konu alıyor. Meksika’yı ve uyuşturucu kaçakçılığını sonsuza dek değiştirecek bir savaşa tanıklık edeceğimiz dizinin son sezonunda Diego Luna yer almayacak. Diego Luna bilindiği üzere Felix Gallordo‘nun hikayesini canlandırmıştı. El Padriono takma adı olan Gallordo, 1970’lerde Guadalajara Kartelini şekillendirmişti. bütün uyuşturucu kaçakçılığını kontrol eden hükümlü bir Meksikalı uyuşturucu lordu olan Gallordo, çiftliklerinden birinde ölümüne işkence gören uyuşturucu ile mücadele dairesi (DEA) ajanı Enrique “Kiki” Camarena’nın öldürülmesi nedeniyle tutuklanmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Narcos: Mexico’nun yeni sezonu merakla bekleniyor

Yeni sezona dönecek olursak DAE ajanı Walt Breslin’i canlandıran Scoot McNairy’nin yer alacağı üçüncü sezonda b ağımsızlığına yeni kavuşan karteller, siyasi çalkantılardan ve artan şiddetten sağ çıkma mücadelesi veriyor. Yeni sezonda da daha önceki sezonlarda olduğu gibi aksiyon dolu sahneler bekliyoruz. Netflix’in Narcos: Mexico’nun ardından yeni bir Narcos yapımı çekip çekmeyeceği ise belli deği. Mexico serisinin 3. sezon fragmanını haberin girişinden izleyebilirsiniz.[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap