1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Yarım kalmış gibi görünen elektrikli araç: “SOLO EV Cargo”

Yarım kalmış gibi görünen elektrikli araç: “SOLO EV Cargo”
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -SOLO EV Cargo elektrikli araç

Piyasada artık farklı amaçlar için hazırlanan çok sayıda elektrikli araç yer alıyor. Bunlar arasına şimdi kargo odaklı “SOLO EV Cargo” da eklendi.

İsminde de geçtiği üzere normal kullanıma yönelik elektrikli araç SOLO EV üzerine kurulan SOLO EV Cargo, üç tekerlekli yapının da etkisiyle “yarım kalmış” gibi bir görüntü oluşturuyor.

Yapısı gereği ufak olan araç, sadece tek kişilik tasarlanmış ve teknik olarak SOLO EV ile benzer değerlere sahip. SOLO EV Cargo ile 130 km/s hıza çıkılabiliyor ve 160 km kadar menzil elde ediliyor.

Şimdilik sadece kırmızı renkte gösterilen ancak başka renk seçenekleri de olan araç, 0’dan 100 km/s hıza aktarıldığı kadarıyla 12 saniyede çıkabiliyor. geridan itişli olarak hazırlanan model, üç tekerin merkezinde de disk frenler barındırıyor.

nihayet dönemde fakatzon dahil olmak üzere birçok firma elektrikli araç ile taşımacılık konusuna büyük önem veriyor. Bu açıdan pazarda SOLO EV Cargo karşısına çıkacak üç tekerlekli olmayan birçok alternatif bulunuyor.

yarim kalmis gibi gorune elektrikli arac solo ev cargo 2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SOLO EV Cargo elektrikli araç ufak taşıma işleri için ticari müşterilerin dikkatini çekebilir

ElectraMeccanica tarafından geliştirilen ve ACT Expo kapsamında tanıtılan araç, elbette her pazara giriş yapacak bir model değil. Böyle bir aracın müşteri kitlesi çok dar olacaktır ve bu açıdan aracın sadece ABD pazarına özel kalacağı düşünülüyor.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap