1. Ana Sayfa
  2. Otomobil

Yanan aracı binip uzaklaştırmaya çalıştı, diğerleri okeye devam etti

Yanan aracı binip uzaklaştırmaya çalıştı, diğerleri okeye devam etti
0

- Advertisement -

[ad_1]

Yanan aracı binip uzaklaştırmaya çalıştı, diğerleri okeye devam etti

- Advertisement -

Beyoğlu’nda karton toplayan bir kişinin kamyonetinin kasası seyir halindeyken alev alarak yanmaya başladı. Sürücü başka kimse zarar görmesin diye yanma pahasına aracını uzaklaştırmaya çalışırken, kıraathanede bulunanların okey oynamayı bırakmaması pes dedirtti.

ISUhC Pwq0KyMTvZ Qj ww
İstanbul’da dün saat 20.30 sıralarında Beyoğlu Örnektepe Mahallesi’nde bir kamyonet yanmaya başladı. Edinilen bilgiye göre kamyonetiyle geri dönüşüm için karton toplayan şahsın aracının kasasındaki kartonlar seyir halindeyken henüz bilinmeyen bir şekilde bir anda alev alarak yanmaya başladı.
mGKkJq1sPUGoq8f2e2SQjA
Alevlerin yükselmesi üzerine kamyon sürücüsü durumu fark ederek, ilk önce yangına müdahale etmek istedi. Başarılı olamayınca da başka araçlar zarar görmemesi için aracın direksiyona geçerek uzaklaştırmaya çalıştı.
SJbgLZFWMk6thb5y993CyQ
Alevlerin artması üzerine durum polis ve itfaiye ekibine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipler çevrede önlem alırken, itfaiye ekipleri ise yangına müdahale etti.
fzz9TkEnWEqLipGPkecqyg
Kamyonetin kasasındaki yangın sırasında, olay yerinin yakınındaki kıraathanede okey oynayan bazı kişilerin ilk etapta masadan kalkmaması dikkat çekti. Yangının büyümesi üzerine vatandaşların masalardan kalktıkları görüldü.
IEJCH hPBkmHBAXibsP5aw
Yangın itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınarak söndürülürken, kamyonetin kasasında maddi hasar meydana geldi.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap