1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Yamaha imzalı üst seviye kablosuz kulaklık: “YH-L700A”

Yamaha imzalı üst seviye kablosuz kulaklık: “YH-L700A”
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Ses alanında dünyanın en bilindik isimlerinden Yamaha, bugün fiyatı ve özellikleri dikkat çeken YH-L700A modelini duyurdu.

Yamaha YH-L700A açık olarak herkese hitap etmiyor. Çünkü modelin tam 500 dolarlık bir yurt dışı fiyatı bulunuyor. Bu fiyat hedef kitlesini ciddi şekilde daraltıyor.

Bizce şık bir tasarıma sahip olan model, teknik açıdan baktığımız zaman ANC yani aktif gürültü önleme özelliğiyle geliyor. baş üstü formunda olduğundan ürünün pasif yalıtımı da yüksek seviyede yer alıyor.

ANC için birden fazla mikrofon barındıran ürün, üç boyutlu ses ve kafa algılama gibi özellikleriyle çevreleyici müzik deneyimi özelinde çıtayı yükseltiyor. Enstrümanların konumuna kadar belli edebilen Yamaha YH-L700A kablosuz kulaklık modelinin bu özelliği 3D Sound Field olarak geçiyor.

Bu özellik Apple’ın Spatial Audio veya Uzamsal Ses sistemi ile benzer yapıda ve türema DSP işlemciyle stereo sesi dahi çok kanallı hale getirebiliyor.

Birçok ses moduyla gelen YH-L700A, ortama göre otomatik ses ayarı yapabiliyor ve istenirse dış sesi daha net olarak duymanıza imkan tanıyor. Tek şarjla 34 saatlik pil ömrü sunan ürün, bağlantıyı Bluetooth 5 üzerinden yapıyor. Ancak model istenirse kablolu olarak da kullanılabiliyor.

40 mm sürücüler taşıyan Yamaha YH-L700A, birçok başka modelde de olan SBC, AAC ve Qualcomm aptX içehreptive kodek destekleriyle geliyor. mahsulün tamamen şarj edilmesi USB üzerinden 3.5 saat kadar sürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yamaha YH-L700A kablosuz kulaklık fiyatına rağmen dikkat çekti

baş kısımları hareketli olduğundan konfor seviyesinin yüksek olduğu aktarılan kablosuz kulaklık, yüksek ihtimalle ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılacaktır. Üstünde fiziksel kontrol butonları olan model için sadece siyah rengin sunulduğunu son olarak belirtelim.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap