1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Xiaomi, büyük bir etkinliğin duyurusunu yaptı. Peki neler geliyor?

Xiaomi, büyük bir etkinliğin duyurusunu yaptı. Peki neler geliyor?
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Xiaomi

Xiaomi yapılan resmi paylaşıma göre 15 Eylül tarihinde büyük bir ürün duyuru etkinliği düzenliyor. Firmadan bu etkinlikte birden fazla yeni ürün bekleniyor.

Xiaomi’den 15 Eylül tarihinde ne geleceği henüz netleşmiş değil. Ancak elbette bazı tahminler yok değil. İlk olarak etkinlik kapsamında sık sık sızıntıları yapılan Mi 11T ve Mi 11 Pro tanıtılabilir.

Türkiye’de de satılacak bu modeller dışında firmadan yeni bir katlanabilir telefon modeli de gelebilir. Xiaomi’nin ilk katlanabilir cihazı Mi Mix Fold dışında bir katlanabilir telefon daha geliştirdiği uzun zamandır biliniyor.

Firmanın aşağıdaki etkinlik paylaşımı da kesin olmamakla birlikte bir katlanabilir cihaza işaret ediyor gibi görünüyor. Bu açıdan 15 Eylül tarihinde yeni bir katlanabilir telefon, özellikle de Samsung Galaxy Z Flip3 benzeri dikey katlanabilir bir model karşımıza çıkarılabilir.

Xiaomi’nin etkinlik kapsamında elbette başka sürprizleri de olabilir. tarafi giyilebilir ürünler, akıllı ev ürünleri ve scooter gibi modeller de tanıtılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi etkinliğinin yıldızı elektrikli otomobil konusunda yapılacak duyurular da olabilir

Xiaomi, bilmeyenler için bir elektrikli otomobil geliştiriyor. Firma bunun için uzun zamandır çalışmalar yapıyor. Xiaomi’nin Kurucusu, reisı ve CEO’su Lei Jun, uzun süredir Çin’deki diğer otomobil üreticileriyle görüşmeler gerçekleştiriyor ve onların üretim tesislerinde turlar düzenliyor.

CEO’nun şimdiye kadar SAIC, BYD, Great Wall ve Wuling gibi üreticilerin genel merkezlerini ve üretim hatlarını ziyaret ettiği biliniyor. İlk elektrikli otomobili için ciddi ile alım yapan Xiaomi, bildiğimiz kadarıyla ilk modeli sürpriz şekilde sıfırdan kendisi üretecek.

Bu gerçekten önemli ve riskli bir hamle. İşte bu bağlamda Xiaomi’nin 15 Eylül duyuruları kapsamında ilk araç için bir tasarım (Bilgisayar ortamında) göstermesi de olası görünüyor. Bu gerçek olursa ciddi şekilde ses getirecektir.

alakanizi Çekebilir

Google’ın Türkiye’de de açık olan deprem algılama sistemi[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap