1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Xiaomi 12 Satış Rekorları Kırmaya Devam Ediyor

Xiaomi'nin yeni çıkardığı akıllı telefon Xiaomi 12 satış rekorları kırıyor. Yaklaşık 5 dakika içerisinde çok sayıda telefon satıldı.

Xiaomi 12 Satış Rekorları Kırmaya Devam Ediyor
+ - 0

- Advertisement -

Xiaomi’nin yeni modeli Xiaomi 12 satış rekoru kırdı. Telefon tanıtıldıktan sonra özelliklerini ve fiyatını paylaştığımız yazıdan sonra bilgi sahibi olmuştuk.

- Advertisement -

Xiaomi 12 modeli satışa çıkmadan birkaç saat önceden ön satışa çıkarılmıştı. Ön satışta olan telefon 5 dakika içerisinde inanılmaz satış rakamlarına ulaştı. Resmen satışta olan telefona ilgi hala devam ediyor.

Xiaomi 12’nin 5 Dakikada Sağladığı Gelir

Satış verilerini açıklayan Xiaomi, kendisine ait satış rekorunu kırdığını duyurdu. Paylaşılan verilere göre 5 dakika içerisinde satışı yapılan tüm yerlerde toplam 283 milyon dolarlık gelir elde edildi. Şirketin bir önceki ilk 5 dakikalık rekoru Xiaomi Mi 11, 236 milyon dolar gelir sağlamıştı.

 

Xiaomi 12 tefonlarını satın alan müşterilerden gelen ilk yorumlar olumlu şekilde listeleniyor. Xiaomi 12 kullanıcıları ilk yaptığı yorumların çoğu şık ve ileri teknoloji olduğu yönünde yazılıyor. Xiaomi’nin performans olarak şuana kadarki en iyi telefonu olduğunu söyleyebiliriz.

Xiaomi bu hafta tanıttığı MIUI 13 ile ilgili yazımızıda buradan okuyabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap