1. Ana Sayfa
  2. Oyun

WWE 2K22’nin fragmanı ve çıkış tarihi açıklandı

WWE 2K22’nin fragmanı ve çıkış tarihi açıklandı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

2K Games tarafından piyasaya sürülen son WWE 2K oyununun üzerinden uzun bir zaman geçti. Yayıncı, COVID 19 pandemisi nedeniyle WWE 2K22 çalışmalarına bir yıl ara vermişti. Şimdi ise şirket fragman ve çıkış tarihini yayınladı. Baktığımızda yeni oyunun piyasaya sürülme tarihinde bir farklılık olduğunu görüyoruz. 2K Games, WWE 2K22’yi serinin önceki yapımlarına nazaran daha geç piyasaya sürüyor.


WWE 2K22, Edge’in ekran görüntülerini yayınladı!

WWE 2K22, Edge’in ekran görüntülerini yayınladı!

WWE 2K22, uzun bir aradan sonra Twitter hesabından Edge’in ekran görüntülerini paylaşarak oyun hakkında yeni bir duyuru yaptı.

WWE 2K22, 2022’nin Mart ayında piyasaya sürülecek

WWE 2K tarafından yayınlanan fragmana baktığımızda, WWE 2K20‘ye göre grafik anlamında çeşitli geliştirmelerin olduğunu görüyoruz. reyuncular serinin önceki yapımından hüsrana uğradıkları için bu yıl daha iyi bir oyun görmeyi umut ediyor. WWE 2K22, 2022‘nin Mart ayında hayranlarıyla buluşuyor.

SDNShiftdelete.net

WWE 2K oyunları bünyesinde Universe, myPlayer ve 2K Originals gibi çeşitli modlar yer alıyor. 2K Games, bunlar hakkındaki ayrıntılı bilgileri 2022 yılının Ocak ayında açıklamayı planlıyor. Buna ek olarak yapımın kapağında yer alacak süperstar ve kadroyu da açıklığa kavuşturacak.

WWE 2K20, çeşitli hatalar ve çökme sorunlari barındırıyordu

WWE 2K20 piyasaya sürüldüğünde oyuncular tarafından alay konusu oldu. Birçok hata ve çökmenin bulunduğu yapım, sonradan güncellemeler alsa da hayranların beğenisini bir türlü kazanamadı. Grafik anlamında WWE 2K19‘a göre çeşitli geliştirmeleri bulunsa da, bu da serinin hayranlarına pek yeterli gelmedi.

WWE 2K22'nin fragmanı ve çıkış tarihi yayınlandı

WWE 2K20‘nin geliştirilmesi sırasında Yuke’s, Visual Consepts ile yollarını ayırma kararı aldı. Bu yüzden VC oyunu tekrardan kodlayıp piyasaya sürmek zorunda kaldı. Visual Consepts’in yaratıcı direktörü Lynell Jinks, 2019‘da bir etkinlik sırasında; “reyundaki her bir sistem ve kod parçası bizden geçmek zorundaydı. WWE 2K20’ye koyduğumuz her şeyi baştan sona anladığımızdan emin olmak zorundaydık.” ifadelerine yer verdi.

2K Games seriye tekrar odaklanmak için 2020 yılında WWE 2K oyunu çıkartmadı. Bu sırada Arcade bir yapım olan WWE Battlegrounds‘u piyasaya sürerek, seneyi boş geçirmek istemedi.

WWE 2K22'nin fragmanı ve çıkış tarihi yayınlandı

Sizlerin WWE 2K22‘den beklentileri neler? Sizce bu sene eğlenceli ve daha az hatalı bir oyun görebilecek miyiz? kanaatlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap