1. Ana Sayfa
  2. Oyun

WWE 2K22, Edge’in ekran görüntülerini yayınladı!

WWE 2K22, Edge’in ekran görüntülerini yayınladı!
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

WWE 2K22, Twitter’da #WWE2K22 etiketiyle birlikte birçok kez dünya şampiyonu olan Edge‘in oyun içi ekran görüntülerini yayınladı. Ayrıca yapımcı şirket, SummerSlam sırasında oyun ile alakalı duyuru yapma sözü verdi.

Aylardır sessiz kalan oyun geliştiricileri, yapılan paylaşımdan sonra oyuncuları oldukça heyecanlandırdı. ekran görüntülerini yayınlarken de bu Cumartesi oynanacak SummerSlam müsabakasına da dikkat çekti. yarışma içerisinde oyunla alakalı yeni duyuruların yapılacağını da belirtti. reyun her ne kadar yakında çıkacağını söylese de henüz kesin bir çıkış tarihi belirtmedi.


WWE Wrestleengela’da WWE 2K22 sürprizi

WWE Wrestleengela’da WWE 2K22 sürprizi

2.000 TL altı en iyi oyuncu monitörleri listesiyle karşınızdayız. Fiyat performans noktasında dikkat çeken cihazları bir araya getirdik. İşte modeller…

WWE 2K22 ile birlikte Edge ringlere geri dönüyor

En son Wrestleengela 37 sırasında ekranlarda olan Edge, şimdi de SummerSlam’de Seth Rollins ile karşı karşıya gelecek. reyunun geliştiricisi Visual Concepts, Wrestleengela 37 sırasında oy Mysterio ve Cesaro‘nun ringde oynadığı yapım aşamasındaki kısa bir videoyu duyurmuştu. Şimdi de WWE 2K22, Twitter’da Edge’in fotoğrafını paylaşarak SummerSlam’de oyun hakkında yeni duyurular yapılacağını belirtti.

Paylaşılan ekran görüntülerinde Edge’in giriş rampasında arkasında patlamalar ve dumanlarla klasik Rock senedızı hareketini yaptığını görüyoruz. reyuncular SummerSlam karşılaşmasında oyun grafiklerinden daha çok oyunun çıkış tarihinin belli olmasını istiyor.

WWE 2K20 ve 2K18 oyunlarından oyuncular şikayetçiydi. Çünkü oyunlar çok fazla hata ile birlikte çıkış yapmıştı. Senaryo, diyaloglar ve sık sık karşılaşılan problem yüzünden oyuncular hiç keyif alamadı. Bu sefer geliştirici firma bu hataları dikkate alırsa ortaya akılda kalıcı bir oyun çıkacak gibi gözüküyor.

Peki siz WWE 2K22 hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu sefer hatasız bir şekilde çıkış yapacak mı?

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap