1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Workday uygulamaları Google Cloud’da kullanılabilecek

Workday uygulamaları Google Cloud’da kullanılabilecek
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Workday ile G’oogle Cloud arasında yeni bir anlaşamaya varıldı. Böylelikle Workday uygulamaları Google Cloud’da kullanılabilecek.

Workday uygulamaları Google Cloud’da

ABD merkezli finansal yönetim ve yazılım şirketi Workday, yeni bir anlaşmaya imza attı. Workday’in uygulamaları, çok yıllı bir iş ortaklığıyla Google Cloud’da kullanılabilecek.

Google Cloud, sağlık hizmetleri, finansal hizmetler ve perakende dahil olmak üzere sektörleri daha iyi hedeflemek için önemli hizmet olarak yazılım oyuncularıyla iş ortaklığı yapıyor. Google Cloud’un Workday ile ortaklığı, SAP ile genişletilmiş bir anlaşmadan sadece birkaç gün sonra gerçekleşti.

Anlaşmaya göre Workday Financial Management, Workday Human Capital Management (HCM) ve Workday Adaptive Planning Google Cloud’da çalışacak. Workday müşterileri, ayrı bir ortaklık kapsamında AWS’de de çalışabilecek. Workday’in ilaveten Azure uygulamaları arasında entegrasyon konusunda Microsoft ile başka bir anlaşması da bulunuyor.

Google Cloud ve Workday, ortak müşterileri hedeflemek için ortak pazara açılma, ortak satış ve pazarlama programları oluşturacaklarını söyledi.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap