1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

WhatsApp için faydalı “mesaj tepkileri” özelliği geliyor

WhatsApp için faydalı “mesaj tepkileri” özelliği geliyor
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Facebook WhatsApp

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma servislerinden olan WhatsApp, bugün yine yeni bir özellik ile gündemde yer alıyor.

WhatsApp için Instagram, Twitter, Signal, Slack ve Facebook Messenger tarafında uzun zamandır olan bir imkan geliyor. Bu imkan tam olarak mesaj tepkileri.

Bu uzun zamandır beklenen ve şu an aktif olarak test edilen özellik sayesinde kişiler gelen bir mesaja emoji ile tepki verebilecek. Böylelikle her şey için alıntılama ile cevaba veya normal cevap verilmesine gerek kalmayacak.

Anlık mesajlaşma dünyasında genel olarak standart hale mesaj tepki özelliğini getirecek olması bazı kişileri çok sevindiren firma, süreci beta olarak test ediyor. tarafi özellik çok yakında herkes için kullanıma açılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp için en son iPad sürümü ses getirmişti

WhatsApp, uzun zamandır iPad için de aktif olarak geliştiriliyor ve bu konuda yeni bilgiler var. WABetaInfo tarafından bulunduğu kadarıyla uygulama iPad’lerde “web sürüm” temelinde çalışmayacak.

Görünüşe bakılırsa Facebook burada direkt olarak iPad’e özel bir uygulama geliştirmiş ve bu da güzel görünüyor. Bu arada WhatsApp, iPad tarafında bağımsız olarak çalışıyor. tarafi WhatsApp’ın kurulu olduğu ana telefon kapalı olsa dahi iPad sürümü kullanılabilecek.

Şimdilik sürümün tam olarak ne zaman çıkacağı bilinmiyor. Ancak beta sürümü hazır durumda. Bu açıdan çıkışın 1-2 ay içerisinde resmi olarak yapılması bekleniyor.

WhatsApp’ı dahi iPad dünyasına “özel uygulaması ile getirecek” olan Facebook‘un benzer bir adımı Instagram için de atması isteniyor ve bekleniyor.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap