1. Ana Sayfa
  2. Haberler

WhatsApp 3 Tik Okunma Özelliği Geliyor

WhatsApp yeni bir özellik üzerine çalışıyor. Okundu bilgisi olarak 3 tik özelliği geliyor. Peki WhatsApp 3 tik nedir?

WhatsApp 3 Tik Okunma Özelliği Geliyor
+ - 0

- Advertisement -

Dünyaca popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, geçtiğimiz yıl masaüstü web ve mobil uygulamada birçok güncelleme ile yenilikler yaptı. Şimdi WhatsApp 3 tik okunma özelliği geliyor. Peki WhatsApp 3 tik ne anlama geliyor?

- Advertisement -

Gizlilik anlamında geçtiğimiz yıl çok fazla tepki çeken WhatsApp uygulaması getireceği yenilik ile beraber gizlilik anlamında yenilik yapmış olacak. Çıkan haberlerin ardından bu yenilik bir çok kullanıcıyı ikiye böldü. WhatsApp, yeni yapmayı düşündüğü güncelleme ile yine kullanıcılarını ikiye böldü. Bazı kesimi memnun eden bu değişiklik bazı kesimi memnun etmedi.

WhatsApp 3 Tik Nedir?

Gizlilik ayarına gelen güncellemeler ile geçen senelerde üç tik hükümetin mesajları okuduğu anlamına geldiği söylentisi de yalanlanmış oldu. Ayrıca bilgisayarda çıkartma oluşturmak, mesajları silme süresi gibi birçok yenilik de sağlamıştı.

WhatsApp’ta Ekran Resimleri Almak Ele Verecek

Sosyal medya üzerinden yayılan ve kısa sürede büyük ilgi uyandıran üç tik iddiası kullanıcıların mesajlarında iki tik yerine üç tik görürlerse karşı taraf ile yapılan konuşmanın ekran görüntüsü alındığının habercisi olacak. Bu yeni WhatsApp özelliğinin beta sürümüyle de geleceğini söyleniyor.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap