1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Wear OS’lu Fossil Gen 6 akıllı saat ailesi için resmi tarih verildi

Wear OS’lu Fossil Gen 6 akıllı saat ailesi için resmi tarih verildi
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Fossil Gen 6 akıllı saat

Giyilebilir ürün pazarının en büyük isimlerinden Fossil, geçen gün sızdırılan Wear OS’lu Fossil Gen 6 akıllı saat ailesi için tarihi verdi.

Hazırladığı ürünler Türkiye’de de resmi olarak satılan Fossil, resmi olarak yapılan paylaşıma göre yeni akıllı saat ailesini 30 Ağustos tarihinde yani yarın tanıtacak.

Daha önce sızdırılan yuvarlak tasarımlı Fossil Gen 6 akıllı saat serisi, Samsung ve Google imzalı yeni nesil Wear OS işletim sistemi üzerine kurulmuyor. Yeni gelen bilgilere göre saatler net olarak Wear OS 3 kullanmıyor. Wear OS 3’ün daha sonra güncelleme ile verileceği aktarılıyor.

kuvvetlerini Qualcomm imzalı Snapdragon 4100+ işlemciden alacak saatler, ilk sızıntıyı yapan Roland Quandt’a göre kadın ve erkek olmak üzere ikiye ayrılıyor. Ortak olarak 1,28 inç 416×416 piksel OLED ekran üzerine kurulan Gen 6 saatler, 42 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta geliyor.

24 saat pil ömrü getirdiği aktarılan metal ve deri / silikon kayışlı akıllı saatler, güncel bir modelden beklenen hemen her sağlık özelliğini bünyesinde taşıyor. Söylendiği kadarıyla GPS’li saatler boyuta göre 299 euro ve 329 euro başlangıç fiyatına sahipler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fossil Gen 6 akıllı saat ailesi Türkiye’de de satılacaktır

Tanıtım 30 Ağustos tarihinde yapılacak olmasına rağmen satışa ancak eylül ayının sonunda, spesifik olarak 27 Eylül tarihinde çıkacak bilgisi verilen akıllı saatler, 2021 bitmeden Türkiye’de de elde edilebilir hale gelecektir.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle ayrıntılı şekilde test ediyor[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap