1. Ana Sayfa
  2. Genel

Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli Serisinin Biteceğini Açıkladı

Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli Serisinin Biteceğini Açıkladı
+ - 0

- Advertisement -

Yıllardır beyaz perde de milyonlarca izleyiciye ulaşan Hızlı ve Öfkeli serisi oyuncusu Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli basın toplantılarında açıklamada bulundu. Bu açıklamada Hızlı ve Öfkeli serisinin sona ereceğinden bahseden oyuncu 2024 yılında Hızlı ve Öfkeli filmi ile son kez beyaz perdede olacak.

- Advertisement -

images 3

20 yıldır beyaz perdenin vazgeçilmezi haline gelen hızlı ve öfkeli serisinin 1 tanesi spin-off olmak üzere 9 adet filmi ile karşımıza çıkan serinin sonunun yaklaştığı belirtildi.

Geçtiğimiz perşembe günü Associated Press’e yeni açıklamalarda bulunan Dominic Toretto karakterini canlandıran isim olan Vin Diesel, 25 Haziran’da vizyona girecek Hızlı ve Öfkeli 9 ve ardından gelecek iki film ile 2024‘te ‘Hızlı ve Öfkeli’ serisinin final yapacağını söyledi.

images 2

Vin Diesel, gişe rekorları kıran seri ile ilgili olarak, “Her hikaye, kendi sonunu hak ediyor” ifadelerini kullanırken; “İnsanların bitmek zorunda değilmiş gibi hissedeceğini biliyorum ancak ben, tüm iyi şeylerin bitmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi.

images 4

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap