1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Valorant şifre değiştirme nasıl yapılır?

Valorant şifre değiştirme nasıl yapılır?

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

nihayet zaman içinderın en tanınmış FPS oyunlarından olan Valorant, kullanıcı sayısını gittikçe arttırmakta. reyununun hızla yayılan popülaritesi diğer FPS oyunlarına göz dağı veriyor. Eğer Valorant hesabınızın şifresini unuttuysanız şifre değiştirme işlemini, rehberimizdeki adımları izlerek yapabilirsiniz.


Netflix şifresi nasıl değiştirilir? (iOS, Android, Web)

Netflix şifresi nasıl değiştirilir? (iOS, Android, Web)

Netflix hesabınız için Android, iOS (iPhone), bilgisayar yani Web üzerinden şifre değiştirme işlemi nasıl yapılır? bütün ayrıntılar…

Valorant şifre değiştirme

Valorant hesapları aynı zamanda Riot hesaplarıdır. reyunun yapımcısı olan Riot Games, diğer oyunlarıyla entegre bir hesap sistemi oluşturmuş. tarafi bundan sonra yapacağınız adımlar Riot hesabınızın şifresini sıfırlamak içindir. Eğer Valorant’a giriş yaparken kullandığınız hesabı League of Legends oynarken de kullanıyorsanız iki hesap entegre çalışıyor demektir.

Valorant şifre değiştirme
Valorant şifre değiştirme
  • Buradaki bağlantıya tıklayın
  • Açılan sayfadaki kutucuğa Riot kullanıcı adınızı yazın. Bu kullanıcı adı, oyun içi görünenden farklı olabilir.
  • Girdiğiniz kullanıcı adına kayıtlı bir hesap bulunursa hesabın e-posta adresine kurtarma e-postası gönderilecek.
  • E-posta kutunuzu kontrol edin, Valorant şifre değiştirme e-postasındaki bağlantı, size yeni bir şifre oluşturma hakkı verecek.

Valorant hesabınızın şifresi değiştikten sonra hesabınızla giriş yaptığınız bilgisayarlarda yeniden giriş yapmanız gerekebilir. Eğer daha önce oluşturduğunuz bir hesabı geri almak istiyorsanız bu yöntem yine işinize yarayacaktır. Hesabınızın şifresini sıfırlamak için size gereken e-posta adresinize erişimdir.

Pek çok sosyal medya uygulaması da e-posta ile şifre değiştirmeye izin veriyor. Valorant’ın en çok karşılaştırıldığı oyun olan CS:GO için işler biraz daha farklı. CS:GO, Steam ile çalıştığı için Steam’in iki adımlı doğrulama gibi katı korumalarını geçmenizi istiyor. İlerleyen yıllarda Valorant için de iki adımlı doğrulama sistemi görebiliriz.

Valorant “işleri büyütüyor”

reyunun yapımcısı Riot Games, Project M adında yeni bir oyunun geliştirildiğini söylemişti. Bu projenin Valorant Mobile olduğu da devam eden açıklamalarda söylenmişti. Eğer beklendiği gibi olursa yakın zamanda Valorant Mobile karşımıza çıkacak.

Valorant şifre değiştirme
Valorant Mobile

Valorant şifre değiştirme adımlarını uyguladıktan sonra hesabınıza yeniden giriş yapıp oyunu oynayabilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap