1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Uygun fiyatlı en iyi kablosuz kulaklıklar – 2021

Uygun fiyatlı en iyi kablosuz kulaklıklar – 2021
3

- Advertisement -

Bilgisayar ve akıllı telefon ekipmanları, yıllarca kablolu şekilde çalıştı. Fakat Bluetooth teknolojisinin gelişmesiyle beraber artık kabloları hayatımızdan çıkarır hale geldik. Çünkü aynı fiyata kablosuz çözümler varken görüntü kirliliği yapan ve saklaması zor olan kablolu ekipmanlar, daha cazip gelmeye başladı. Son zamanlarda sıçrama yapan kablosuz kulaklık furyasına siz de katılmak isteyenlerdenseniz ve çok bütçeniz yoksa uygun fiyatlı en iyi kablosuz kulaklıklar adlı bu yazımızı okumaya devam edin.

- Advertisement -

Uygun fiyatlı en iyi kablosuz kulaklıklar listesi

pexels antonio arcila 8014168
Uygun fiyatlı en iyi kablosuz kulaklıklar listesi

Aşağıda bütçenizi çok fazla zorlamayacak olan ve birçok kişi tarafından tercih edilmiş kablosuz kulaklıkları sizler için sıraladık.

 

gfhgfg

 

Haylou GT1 Pro TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Haylou GT1 Pro TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklik

Kablosuz kulaklıklarla pek arası olmayanların bile duyduğu bu kulaklık, uygun fiyatı nedeniyle oldukça tercih ediliyor. Öyle ki sadece Türkiye’den onbinlerce insan, bu kablosuz kulaklığı satın almış. Fiyatı şu tarihte 160-180 TL arasında gezen Haylou GT1 Pro, fazla bütçeniz yoksa tercih edebileceğiniz ilk ürünlerden.

Çünkü ünlü online alışveriş sitelerindeki yorumların ortalaması genelde 4 ile 5 yıldız arasında. Yani tam bir fiyat/performans ürünü olduğunu söyleyebilirim. Elbette ki ucuz etin yahnisi pek iyi olmaz fakat sizi baya bir idare edeceğini düşünüyorum. Bu arada ses kalitesi bakımından harikalar yaratmasını beklemek de saçma olur açıkçası.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

xiomi

Ürün çeşitliliği bir hayli fazla olan Xiaomi firması, Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic kulaklığı ile fiyat/performans tarafında harikalar yaratıyor. Zaten fiyatı 180-200 TL arasında olan bir üründen çok fazla bir şey beklememek lazım. Yine de kullanıcı yorumlarını incelediğimde genel olarak kulaklığın övüldüğünü fark ettim. Ancak olabildiğince beklentiyi düşük tutun. Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic , fazla bütçeniz yoksa gayet tercih edebileceğiniz bir model.

Huawei Sport Lite AM61 Bluetooth Kulaklık

Huawei Sport Lite AM61 Bluetooth Kulaklik
Huawei Sport Lite AM61 Bluetooth Kulaklık

Bir diğer model de sporcular için gelsin. Huawei Sport Lite AM61 Bluetooth Kulaklık; su ve toza karşı dayanıklı olması sebebiyle sporcuların tam da aradığı formda. Çünkü spor yaparken aşırı derecede terliyoruz ve bu terin kulaklığı bozmasını kimse istemez. Bunun yanında enseyi saran bir yapıda olması sayesinde kulaklık daha sağlam duruyor ve düşme ihtimali bir hayli azalıyor. 200-300 TL bandında olan ve spor yaparken kullanabileceğiniz bu kulaklık, gayet tercih edilebilir.

Bluetooth teknolojisi nedir?

Bluetooth teknolojisi nedir

Bluetooth, kablo bağlantısını ortadan kaldıran kısa mesafe radyo frekansı (RF) teknolojisinin adıdır. Bluetooth, 1994 yılında Ericsson firması tarafından cep telefonları ve diğer mobil cihazları kablosuz olarak birbirine bağlamak ve aralarında iletişim kurmak için geliştirilmiştir.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap

Yorumlar (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir