1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Uygun fiyatlı akıllı bileklik modelleri – 2021

Uygun fiyatlı akıllı bileklik modelleri – 2021
0

- Advertisement -

Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar nedeniyle sürekli oturmaya başladık. E tabi sürekli oturmanın sağlığa verdiği zararlar yüzünden herkes ufak da olsa spor yapmaya çalışıyor. Spor yapma esnasında aktivitelerimizi daha verimli şekilde değerlendirmemiz konusunda yardımımıza koşan bazı yardımcılar var. Günümüzde bu yardımcılardan en önemlileri akıllı bileklik ve akıllı saatler. Fakat tercih konusunda hem fiyat tarafında hem de basitlik tarafında akıllı bileklikler sıkça tercih ediliyor. Bu yazıda da sizlere uygun fiyatlı akıllı bileklik modellerinden bahsedeceğim.

- Advertisement -

Uygun fiyatlı akıllı bileklik modelleri

Uygun fiyatli akilli bileklik modelleri
Uygun fiyatlı akıllı bileklik modelleri

Aşağıda liste halinde verdiğim akıllı bileklikler, piyasadaki en uygun modellerden oluşuyor. Bu arada zaten akıllı bileklikler, akıllı saatler kadar gelişmiş özellikler sunmuyor. Yine de spor yaparken aktivite, nabız takibi, mesaj görüntüleme ve aramaları görüntüleme gibi özellikler sizin için yeterliyse rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dilerseniz modellere geçelim:

Akıllı saat mi? Akıllı bileklik mi?

Akilli saat mi Akilli bileklik mi
Akıllı saat mi? Akıllı bileklik mi?

Aslında pek fark etmiyor. Fakat bence spor yapanlar için akıllı bileklik daha doğru bir tercih. Bunu nedeni; akıllı bileklikler, saatlere göre bileği iyi sarmaladığı için rahatlık konusunda saatlerden bir tık önde oluyorlar. Elbette ki bu benim kendi görüşüm. Sonuçta üst seviyelerde sporcuların olabildiğince rahat etmesi için tasarlanmış akıllı saatler de var. Fit 2 fiyat bakımından biraz aşağıda olduğu için bu fiyat bandında bilekliklerin tercih edilmesi daha iyi olabilir. Yine de kendi ihtiyacınızı belirledikten ve ürünleri test ettikten sonra satın almanız en doğrusu olacaktır.

Ayrıca bir kez daha belirtmekte fayda var: Akıllı saatler, akıllı bilekliklerden daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Bu nedenle çok daha fazla özellik arıyorsanız akıllı saatlere bakmanızda fayda var. Akıllı bileklikler, ufak ve kullanışlıyken akıllı saatler ise daha yüksek işlemci gücüne ve uygulama hacmine sahiptir.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap