1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Ünlü oyuncu Will Smith, Fortnite kadrosuna eklendi

Ünlü oyuncu Will Smith, Fortnite kadrosuna eklendi

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Fortnite bünyesine ünlüleri katmaya devam ediyor. Bu sefer Bad Boys filminden tanıdığımız Mike Lowrey karakterine hayat veren Will Smith adlı ünlü oyuncuyu kadrosuna dahil etti. reyunun gerçekleştirdiği bu hareket Bad Boys yapımının hayranlarını oldukça sevindirdi.

Fortnite, Will Smith‘in oyuna dahil olduğunu Twitter paylaşımı üzerinden açıkladı. Tweet’te “Mike gibi olmak istiyorsan Mike gibi giyinmelisin.” notu yer alıyor. Mike Lowrey karakteri şu anda mağazada bulunuyor. Belirli miktarda V-Bucks ödeyerek edinebilirsiniz.


Fortnite’ta gizemli bir Rick and Morty ayrıntıı keşfedildi

Fortnite’ta gizemli bir Rick and Morty ayrıntıı keşfedildi

Fortnite yeni eklenecek karakterler ile göz önüne gelmeye devam ediyor. reyunun veri kodlarında sevilen dizinin başrol oyuncusu bulundu.

Will Smith, Fortnite bünyesine dahil oldu

Mike Lowrey, polis ortağı Marcus Bennett olmadan tek başına Fortnite kadrosuna geldi. Bunun yanı sıra birkaç kozmetik içeriği de beraberinde getirdi. siyahkter mağazaya bireysel bir görünüm ve Loose Cannon seti ile birlikte paket olarak eklendi. Kıyafetin mağazadaki ücreti 1500 V-Bucks olarak belirlenmiş durumda. Bunun yanı sıra Mike Lowrey’in kadroveyahil edilmesinin Bad Boys 4 filminin öncesinde gerçekleşmesi ilgi çekti.

Bad Boys 4 filmi için görüşmeler sürüyor

Bad Boys serisi ilk olarak 1995 yılında ekranlara geldi. O zamandan beri de iki devam filmiyle süreklilik sağladı. En sonuncusu 2003 yılında vizyona giren Bad Boys 2‘nin üzerinden 17 yıl sonra geçen sene vizyona girdi. Dördüncü film için ise halen görüşmeler sürüyor.

Dünyaca ünlü oyuncu Will Smith Fortnite kadrosuna eklendi

İddiaya göre Chris Hemsworth kadroveyahil edilebilir

Yakın tarihli bir sızıntıya göre Thor karakteriyle tanıdığımız Chris Hemsworth‘da Fortnite kadrosuna dahil edilebilir. Extraction filminde canlandırdığı karakterin oyuna ekleneceği söylense de, ihtimaller oldukça düşük görünüyor. Çünkü yapım bir yıldan fazla süre önce vizyona girdi. Bu noktada projenin rafa kaldırılmış olabileceği de düşünülüyor.

Dunyaca unlu oyuncu Fortnite kadrosuna eklendi 2

Sizler Fortnite‘a eklenen ünlü oyuncu Will Smith hakkında ne düşünüyorsunuz? Bad Boys filminde canlandırdığı Mike Lowrey karakterini seviyor muydunuz? kanaatlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap