1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Ünlü aktör, bağımlı olduğu oyun ile gündeme geldi

Ünlü aktör, bağımlı olduğu oyun ile gündeme geldi

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

derhal hemen oyun oynayan insanlar, hayatlarının bir noktasında bir oyuna kendisini çok kaptırabiliyor. Bu oyun FPS, spor, yarış ve RYO (Rol Yapma reyunu) türünde olabilir. X-Men’deki Profesör Xavier rolüyle daha tanınmış hale gelen oyuncu, zamanında bir oyuna çok bağımlı olduğunu ve oyundan kurtulmak için sıra dışı bir yöntem kullandığını belirtti.


WWE 2K22’nin fragmanı ve çıkış tarihi açıklandı

WWE 2K22’nin fragmanı ve çıkış tarihi açıklandı

2K Games, WWE 2K22 hakkında çıkış tarihi ve fragman yayınladı. Her sene ekim ayında piyasaya sürdüğü oyunu bu yıl ileri bir tarihte sunacak.

McAvoy, 12 Minutes oyunundaki erkek karakteri canlandırdı. Forbes ile 12 Minutes ve geçmişi hakkında konuşmak için bir araya geldi. Röportaj sırasında, Elder Scrolls IV: Oblivion‘a çok hayran kaldığını ve bunun Becoming Jane‘in çekimleri sırasında kendisi için ciddi problemlara yol açmaya başladığını belirtti. McAvoy, “Her sabah saat 6‘da kalktığım için akşam 10‘da yatmak zorundaydım. Bende ezberlemem gereken tonlarca replik ve buna benzer şeyler vardı. Bu durum içerisinde sabahın dördüne kadar sadece Oblivion oynuyordum” dedi.

Becoming Jane 1
Becoming Jane: James McAvoy | Anne Hathaway | Laurence Fox

McAvoy‘un çekimler sırasındaki uzun oyun seansları o kadar kötüleşmiş ki, oyunu akşam 8‘de oynamaya başladığını ve sabah 5:35‘e kadar durmadığını belirtiyor. Üstelik 10 dakika sonra onu sabah 6‘daki çekimlere götürmesi gereken bir arabanın geldiğini vurguluyor. meşhur oyuncu bu noktada Xbox 360‘tan diski çıkarıp, ocağında yakmış.

McAvoy, “yalınce diski üzerine koydum, yandığını izledim ve biraz eridiğini gördüm. Ben de ‘Doğru olanı yaptım, işimiz bitti, bir daha asla!’ dedim” açıklamasını yaptı.

James McAvoy Oblivion 1
Elder Scrolls IV: Oblivion

Bu olaylardan sonra McAvoy, 10 yıl boyunca oyunlardan uzak durduğunu dile getiriyor. meşhur oyuncu daha sonra futbol sevgisi ve küçük oğlu sayesinde FIFA‘yı denediğini belirtiyor. FIFA ile oyunlara geri dönen oyuncu, Covid-19 salgını sırasında arkadaşları ile birlikte Warzone oynamaya başladığını dile getiriyor. McAvoy, “arkaık her iki veya üç gecede bir Warzone oynuyoruz. Ayrıca diğer ülkelerden 12 yaşındaki çocuklar tarafından ‘mutlaka’ yok edilirken hayat, aşk ve her şey hakkında konuşuyoruz” dedi.

Sizin en çok oynadığınız ve bağımlısı olduğunuzu düşündüğünüz oyun hangisi ? Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap