1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Uncharted 4 hakkındaki iddialar netlik kazandı!

Uncharted 4 hakkındaki iddialar netlik kazandı!
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Uncharted 4 hakkında bir süredir PC’ye gelmesi hakkında çeşitli söylentiler dolaşıyordu. nihayety düzenlemiş olduğu PlayStation Showcase 2021 etkinliğinde bunu açıklığa kavuşturdu. reyundan yayınladığı fragmanla üç müjdeyi birden kullanıcılara vermiş oldu.


God of War Ragnarok oynanış fragmanı yayınlandı

God of War Ragnarok oynanış fragmanı yayınlandı

God of War Ragnarok için bir oynanış fragmanı yayınlandı. Fragmanda yeni mekanlar, düşmanlar ve karakterler görüyoruz.

Uncharted 4, PC platformuna geliyor

evvellikle Uncharted 4‘ün PC’ye gelmesiyle ilgili söylentilerden başlayacak olursak, nihayety bunu etkinlik sırasında doğrulamış oldu. ekranlara getirdiği fragmanın ortalarında oyunun hem PC‘ye hem de PlayStation 5‘e geleceği açıklandı. Bu noktada bilgisayar kullanıcılarının yüzünü güldürdü.

SDNShiftdelete.net

nihayety‘nin Uncharted 4 hayranlarına verdiği ikinci müjde, tüm DLC‘lerin tek bir pakette yer alması oldu. tarafi; A Thief’s End ve The Lost Legacy iki platformda da kullanılabilir olacak. Böylece oyunun hayranlara sunduğu içerik daha da artmış durumda.

Şirket, üçüncü ve son haberi ile remastered yani yeniden düzenlenmiş bir şekilde Uncharted 4‘ü piyasaya sürüyor. Bu yapımın daha gerçekçi grafiklerle ve etkileyici sekanslarla oyuncuların karşısına çıkacağı anlamına geliyor. Zaten çıktığı döneme göre görsellik bakımından oldukça beğenilen oyun, çıtayı biraz daha yukarı çekiyor.

Uncharted 4 hakkındaki iddialar netlik kazandı

Sizler Uncharted 4‘ün PC’ye gelmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? kanaatlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap