1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Ubisoft Ücretsiz Yeni Oyunu Açıkladı

Ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam eden Ubisoft, bu hafta streteji kategorisinde yer alan Anno 1404 - History Edition oyununu sundu.

Ubisoft Ücretsiz Yeni Oyunu Açıkladı
+ - 0

- Advertisement -

Ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam eden Ubisoft, bu hafta streteji kategorisinde yer alan Anno 1404 – History Edition oyununu sundu.

- Advertisement -

Epic Games ve Ubisoft’un oyunculara düzenli olarak dağıttığı oyunları web sitemizde paylaşıyoruz. Ubisoft’un ücretsiz olarak oyun severlere sunduğu Anno 1404 – History Edition strateji oyunları içerisinde ön plana çıkıyor.

anno1404 historycollection palace01 1920x1080 252320929

Anno 1404 – History Edition Oyunu

Anno® 1404 History Edition’da Dawn of Discovery® ve Venice genişletmesi ile gerçek bir şehir kurma klasiğinin büyüleyici oynanışını tekrar deneyimle. 4k’ya yükseltilebilen çözünürlük sayesinde şehirlerin her zamankinden görkemli görünüyor. Tam Kaydetme uyumluluğu ile mevcut oyununa devam ederken bütün geliştirmelerin de keyfini çıkar.
  • Venice genişletmesi ile imparatorluğunu genişlet. Ayrıca eşli oyun ve rekabetçi çok oyunculu modları, yeni özellikler, gemiler, görevler ve eşyalar mevcut.
  • Güncellenen ve genişletilen çok oyunculu modu.
  • Kenarlıksız pencere modu ve çoklu ekran desteği gibi geliştirmelerden yararlan.
  • Bu sürüm: Anno 1404 oyun müziği, duvar kağıdı ve Anno 1800™ şirket logosunun da aralarında bulunduğu bonus içerikler de sunuyor.

Ücretsiz Anno 1404 – History Edition

Strateji kategorisinde yer alan oyunlar içerisinde göze çarpan Anno 1404 – History Edition, Steam mağazasında normal fiyatı 68 TL olarak listeleniyor. Ubisoft Store üzerinden bu oyunu 14 Aralık Türkiye saati ile 15:00’e kadar ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap