1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Türkiye’de ilk: 24 saat süren bisiklet yarışında büyük heyecan

Türkiye’de ilk: 24 saat süren bisiklet yarışında büyük heyecan
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Telekomünikasyon şirketi Türk Telekom, dünyada çokça benzeri yapılan ve büyük ilgi gören 24 saatlik bisiklet yarışı konseptini İstanbul’a getirdi. Şirketin sponsorluğunu üstlendiği ve ülkemizde ilk kez hayata geçirilen Türk Telekom İstanbul 24 Saat Boostrace, 21-22 Ağustos 2021 tarihlerinde Intercity İstanbul Park yarış pistinde gerçekleşti.

tesirnlikte 73 farklı takım mücadele ederken, ortaya birbirinden renkli kareler çıktı. Organizasyon boyunca takım ruhu ve dayanışma kültürü, büyük bir rol oynadı. Sporcuların heyecan verici mücadelesine, izleyiciler de ortak oldu. meşhur markaların test ekipmanlarını da sergilediği festival alanında aileler, birçok şov ve etkinlik ile eğlenceli zaman geçirdi.

uçurumışlar gece gündüz aralıksız devam etti

tesirnliğe 2, 4 veya 6 kişilik ekiplerle katılan takımlar, değişmeli olarak 24 saat boyunca pedal çevirdi. Gece gündüz aralıksız süren yarışı bitiren takımlar, önemli bir mücadele sergiledi. “En fazla tur atan kadın sporcu” ve “En fazla tur atan erkek sporcu” kategorilerinde kazananların ödüllerini ise İstanbul Valisi kırmızıi Yerlikaya takdim etti.

turk telekom istanbul 24 saat boostrace tamamlandi 2 scaled

soluk kesici mücadelenin sonunda En fazla tur atan kadın sporcu ödülü Merve cenup’e verilirken; En fazla tur atan erkek sporcu ödülüne ise Sinan Kargı layık görüldü.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap