1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Türkiye’de Amazon Gaming Week etkinliği başladı

Türkiye’de Amazon Gaming Week etkinliği başladı
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -fakatzon Gaming Week

fakatzon Türkiye, oyuncuları memnun edecek indirimler ve etkinlikler getiren fakatzon Gaming Week etkinliğini Türkiye’de başlattı.

Hazırlanan özel sayfasına buradan ulaşabileceğiniz fakatzon Gaming Week, 25- 31 Ağustos tarihleri arasında olacak. Türkiye’de ilk defa yapıldığı belirtilen etkinlikte birçok oyun donanımı normalden daha uyguna satın alınabilecek.

Gaming Week kapsamında tanınmış Twitch yayıncılar ile bir Gaming Week Show da olacak. Bu konuda fakatzon Türkiye’nin açıklaması tam olarak şöyle:

“Gaming Week’e özel showlara hazır mısınız? Gaming Week Show’lar, wtcN ve Kendine Müzisyen’le beraber 3 farklı akşam 25-27-30 Ağustos’ta saat 21.00’de wtcN’nin Twitch canlı yayınında. Gaming Week’e özel hazırladığımız bu show’lar ile özel oyunlar, Gaming Week ile ilgili ayrıntılar, yayına özel fırsatlar ve promosyonlar için hazır ol!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

fakatzon Gaming Week dikkat çekerken, firma bundan önce fakatzon Gaming Store ile oyun tarafında güzel bir adım atmıştı

Direkt olarak buradan ulaşabileceğiniz fakatzon Gaming Store, bir oyuncunun ihtiyacı olabilecek tüm ürünlere tek bir sayfadan ulaşmanıza imkan tanıyor. Burada “bilgisayar, video oyunu ve konsol ile diğer oyun ürünleri” kategorilerini oluşturan fakatzon Türkiye, bu sayede kişilere seçim konusunda tek bir merkez oluşturuyor.

Burada elbette mobil oyunculuğa da odaklanan fakatzon, Gaming Store’da Prime üyelerine (Aylık halen 7,90 TL) özel fırsatlar sunuyor. Ayrıca bu sanal mağaza yeni açıldığı için ekstra bazı indirimler, açılışa özel fırsatlar da sunuluyor. Bu indirimler arasında gerçekten iyi ve “gerçek” olanları bulunuyor.

alakanizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap