1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Türk Telekom’dan emlak sektörüne dijital çözüm

Türk Telekom’dan emlak sektörüne dijital çözüm
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Telekomünikasyon şirketi Türk Telekom, emlak piyasasına dijital dönüşüm kazandıracak yeni projesini duyurdu. Emlakçılara atanan mobil numaraların, kendilerine ait şahsi numaralara yönlendirilmesiyle sağlanan raporlara hizmeti Hepsiemlak ile birlikte hayata geçirildi.

Türk Telekom, emlak sektörünü dijitalleştirmek için Hepsiemlak ile çalışıyor

Hepsiemlak üyesi emlak ofislerinin satış verimliliğini ve iş hacmini artırmaya yönelik bu çalışma, sektörü dijital bir dönüşüme davet ediyor. Yapılan iş birliği sonucunda Türk Telekom’un Mobil ve Sabit Ses Entegre Çağrı Yönetimi ile Hepsiemlak kullanıcılarının internet sitelerindeki mobil numaralardan yaptığı aramaların, emlak danışmanlarına yönlendirilmesi amaçlanıyor.

turk telekom hepsiemlak isbirligi duyuruldu 2

Bu sayede Türk Telekom Veri Merkezi’nde bulunan bir yazılım aracılığıyla, yönlendirme yapılan aramalara yönelik çağrı sayısı ve görüşme süresi gibi bilgileri içeren kapsamlı raporlar toplanıyor. Bu veriler, emlakçılara daha pratik bir fırsat takibi imkanı sağlıyor.

“Türkiye’de sabit ve mobil şebeke entegrasyonunu içeren ilk platform”

Türk Telekom Stratejik Müşteriler Satış Direktörü Ahmet Çalık, yapılan iş birliği üzerine şu cümleleri kaydetti:

“Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme misyonumuzla şirketlere en yenilikçi teknoloji çözümlerini sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda son olarak Hepsiemlak ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği çerçevesinde Türkiye’de ilk kez sabit ve mobil şebekelerin entegrasyonunu içeren bir platform hayata geçirdik. Bu platform ile sağlanan ayrıntılı raporlama, satış verimliliğini ve hacmini artıracak dataları ortaya koyuyor. Emlak sektörünün verimliliğine büyük katma değer sağlayacak bu projenin, önümüzdeki dönemde hızla yaygınlaşacağını ön görüyoruz”

“Çağrı kaçırma oranları sıfırlandı”

Hepsiemlak Genel Müdürü Zeynep Tandoğan ise Türk Telekom ile yaptıkları çalışmayı şöyle değerlendirdi:

“Emlak sektörünün dijital dönüşümüne öncülük eden bir marka olarak Akıllı Hat ürünümüz ile emlak ofislerimizin ayrıntılı bir raporlama ile işlem hacimlerini artırdığını gözlemliyoruz. Bu sayede çağrı kaçırma oranları sıfırlanmış durumda. Bu da daha süratli işlem ve kazanç anlamına geliyor. Hepsiemlak olarak hız, kalite ve güven üzerine kurulu vizyonumuzla teknoloji yatırımlarımıza önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz.”

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap