1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Time’ın En etkili 100 kişi kapağındaki Prens Harry ve Meghan Markle’ın verdiği ince mesajlar

Time’ın En etkili 100 kişi kapağındaki Prens Harry ve Meghan Markle’ın verdiği ince mesajlar
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

Time'ın En etkili 100 kişi kapağındaki Prens Harry ve Meghan Markle'ın verdiği ince mesajlar

- Advertisement -

Prens Harry ile eşi Meghan Markle, Time dergisinin En tesirli 100 isim listesinde yer aldı. mecmuanin kapak çekimde 383 bin 425 dolarlık mücevher takan Markle’ın saçıyla otoritesini yansıttığı, eşine yaslanan Harry’nin ise kadının güçlendirilmesine işaret ettiği analiz edildi.

cv4lEnOvC0e6 Ma cbcRBw
ABD merkezli saygın haber dergisi Time, her yıl dünyadaki en etkili 100 ismi belirliyor. Time’ın 2021 yılı En tesirn 100 isim listesinde yer alan Prens Harry ile eşi Meghan Markle, derginin kapak çekimleri için profesyonel bir ekiple çalıştı. Kapak için yapılan fotoğraf çekiminin perde arkasında, ünlü çiftin kıyafetten saça, mekanlardan ışığa kadar her ayrıntıı büyük bir ekiple düşünüp programladığı ortaya çıktı. 
Time, en etkili 100 kişiyi açıkladı: Listede bir Türk var / Haber Detay- Tıkla Oku
L7UBG0IwZESalPLLR4OIWw
ekipte ünlülerin modacıları Nina ve Claire durumlworth’un yanı sıra bir grup elit stilistin yer aldığı belirtildi. Meghan’ın düğünündeki dağınık topuzu yapan Serge Normant’ın düşesin derginin kapağındaki dalgalı saç stilini de oluşturduğu bildirildi.
l3 EqC24MU YtC7CgyAv8A
‘Gücünü yansıtıyor’Konuyla ilgili yorum yapan saç stilisti James Johnson, “Markel’ın saçını ortadan ayıran büyük dalgalar onun otoritesini, saçlarının uçlarındaki dalgalar ise yeni statüsündeki gücünü yansıtıyor. Erkeği tarafından desteklenen ve bize gücünü gösteren Beyonce hissini veriyor bana” dedi.
kDUljgl8DUqd QVUvk9AVQ
Johnson, “Eşine yaslanan Prens Harry, kadının güçlendirilmesine işaret ediyor. Öte yandan Markle’ın elleri hassas yanını gösteriyor” diye konuştu.
lndnJNx RUe6fAEmt7BETg
Mücevherlerini özenle seçtiMeghan Markle’ın kapak fotoğrafı için 383 bin 425 dolarlık mücevher taktığı belirtildi. Bazı parçaların, Meghan’ın en çok kullandığı aksesuarlar arasında olduğu görüldü. Bunlar arasında Prens Harry’nin hediye ettiği, annesi Prenses Diana’nın 23 bin dolarlık altın Cartier Tank saati de yer aldı.
81VgUF6LY0eskEWbWgnFOw
Meghan’ın Shiffon marka 525 dolarlık iki adet serçe parmak yüzüğünün ise “Kız kardeşlik sözüyle kadınların birbirine desteğini” simgelediği bildirildi.
Daily Mail gazetesinin yorum aldığı Darren Stanton ve iletişim koçu Robin Kermode’ın ortak görüşü ise; fotoğrafların zorlama, tuhaf ve pazarlama kampanyası gibi göründüğü şeklinde oldu.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap