1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. The Sims 4, Spa Day paketine ücretsiz içerikler eklendi

The Sims 4, Spa Day paketine ücretsiz içerikler eklendi

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Electronic arkas (EA), The Sims 4 için Spa Day DLC paketinin büyük bir içerik güncellemesi aldığını onayladı. PC Gamer tarafından belirtildiği üzere, genişlemenin güncellemesi tamamen bedava olarak gerçekleşiyor. Bu sebepten ötürü zaten pakete sahipseniz yeni içeriği edinmek için rastgele bir para ödemeniz gerekmiyor.


Electronic arkas, oyun içi reklam iddialarına yanıt verdi!

Electronic arkas, oyun içi reklam iddialarına yanıt verdi!

EA, oyun içi reklam eklemeyi düşünmüyor. Firma geçtiğimiz gün ortaya atılan iddiaları yalanladı ve hayranlarının yüreğine su serpti.

The Sims 4, Spa Day paketine güncelleme geldi

Spa Day DLC‘si ilk olarak 2015 yılında piyasaya çıktı. yinel olarak olumlu eleştiriler alan paket, ek içeriğin diğer genişlemelerden pahalı olması nedeniyle de eleştiri aldı. Bu güncellemeyle birlikte Simler artık yeni sağlık özlemleri hissedebiliyor. Bunlar; Zen akıltası, şahıssel Bakım Uzmanı ve dahil Huzur olarak genişlemeye dahil oldu.

The Sims 4, Spa Day paketine bedava içerikler eklendi

Aktiviteler listesine yüz maskeleri gibi bir çok seçenek eklendi

EA, oyunun aktiviteler listesine yüz maskeleri, manikür ve pedikür seçenekleri ekledi. Bu da The Sims 4 bünyesinde artık tırnaklar için şeklini, tasarımını ve rengini değiştirmenize olanak tanıyacağı anlamına geliyor. Tırnak uzun zamandır mod topluluğunun sunduğu bir özellikti. Ancak Spa Day güncellemesi, ilk kez bir The Sims oyununda varsayılan olarak tırnaklarda ayarlamalar yapma seçeneği sundu.

The Sims 4, Spa Day paketine bedava içerikler eklendi

The Sims pek çok genişletme paketiyle tanınan bir yaşam simülasyonu oyunu. Bazı paketler çok pahalı olduğu için oldukça eleştiri aldı. The Sims 4‘ün temel oyunu, yüzme havuzları ve ‘yürümeye başlayan çocuk’ yaşam aşaması gibi daha önceden standart olarak bulunan içeriklerin çıkartılması nedeniyle 2014‘te piyasaya sürüldüğünde tepki aldı. Şimdi Spa Day paketi bedava güncelleme alarak böylece kullanıcılara iyi bir deneyim sunacak.

Sizler The Sims 4 hakkında ne düşünüyorsunuz? Spa Day paketine sahip misiniz? Ücretsiz güncellemeyi edindiniz mi? Güncellemenin getirdiği yeni özellikleri beğendiniz mi? kanaatlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap