1. Ana Sayfa
  2. Oyun

The Medium’un PS5 çıkış tarihi belli oldu!

The Medium’un PS5 çıkış tarihi belli oldu!
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Yeni nesil oyun dünyasının önemli eserlerinden biri de The Medium. ayrımlı tarzdaki oynanışı ile dikkat çeken yapım, teknik anlamda da oldukça yetenekli işler çıkarıyor. İlk başta 28 Ocak tarihinde Xbox ve PC’ye özel olarak çıkan oyunun PS5 sürümünden de yeni haberler gelmeye başladı.

Yapımcı firma Bloober Team, Gamescom 2021 etkinliğinde oyundan yeni bir fragman yayınladı. Ayrıca stüdyo, merakla beklenen yapımın ne zaman PS5‘e geleceğini de resmen açıkladı.


Dying Light 2’nin yapımcılarından önemli açıklamalar!

Dying Light 2’nin yapımcılarından önemli açıklamalar!

GamesCon etkinliği tüm hızıyla devam ediliyor. Şovun merak edilen yapımı Dying Light 2 de yeni ayrıntıları ile oyuncuları karşıladı.

The Medium, 3 Eylül’de PS5’te

PlayStation 5 konsolunda çalışırken görüntülenen yapım, hayranlarını çok fazla bekletmeyecek. Xbox ve PC özel oyunu olarak oyuncuları karşılayan The Medium, böylece yeni nesil platformların tamamına gelmiş olacak. Korku ögeleri ile dikkat çeken yapım, hikaye anlatım tekniği ile de övgüleri toplamayı başardı.

SDNShiftdelete.net

Marienne karakterini kontrol ettiğimiz The Medium, teknik açıdan olabildiğince yeni nesil duruyor. İki farklı gerçeklik arasında geçiş yapabildiğimiz oyunda, oyuncuların baş belası olan bekleme ekranları yer almıyor. Bu da Xbox Series X|S ve PS5 platformlarının en büyük iddiasını başarıyla gerçeğe dönüştürüyor.

Her iki dünyayı da deneyimleme imkanına sahip olduğunuz The Medium, senenin önemli korku oyunları arasında yerini almayı başardı. Ancak geliştirici stüdyo Bloober Team‘in sürprizleri bununla sınırlı değil. Firma oyunu yeni nesil her platforma çıkarırken, fiziksel satış için de kollarını sıvayacak.

The Medium

İlk gelen bilgilere göre The Medium için Xbox, PC ve PS5 sürümlerine özel kutulu satın alım imkanı ortaya çıkıyor. Böylelikle koleksiyoncular için de önemli bir fırsat gün yüzüne çıktı. An itibariyle ön siparişe açılan oyunun fiyatı da belli oldu. Bir tek standart sürüm ile PS5 oyuncularını karşılayacak The Medium, 439 TL‘den satışa sunuldu. Bununla birlikte PlayStation Plus aboneleri, oyunu yüzde 10 indirim ile 395.10 TL‘ye alabilme imkanına sahip. Ön sipariş süreci boyunca aktif olacak indirim, 3 Eylül 2021‘de sona erecek.

Sizlerde farklı dünyalar arasında geçiş yapıp korkuyu doruklarınıza kadar hissetmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın deriz. Ayrıca oyun ile alakalı görüş ve tahminlerinizi bizlere bildirmeyi unutmayın.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap