1. Ana Sayfa
  2. Oyun

The Last Of Us Dizisinden Yeni Detaylar Açıklandı!

The Last Of Us Dizisinden Yeni Detaylar Açıklandı!
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Playstation dünyasının en çok satan yapımlarından olan The Last of akıl‘ın dizi uyarlaması, önümüzdeki dönemde HBO tarafından yayınlanacak. Geçtiğimiz aylarda oyuncu kadrosu açıklanan diziye dair yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor.

The Last of akıl serisi 2013 yılında Naughty Dog tarafından geliştirilmiş ve PS3’e özel olarak satışa sunulmuştu. Yapım, birbiriyle baba-oğul ilişkisi kurmuş Ellie ve Joel’in, post-apokaliptik bir dünyada başından geçenleri anlatıyordu. The Last of akıl, tam 1.3 milyon satarak senenin en çok gelir kazandıran oyunu oldu. 2020 yılında piyasaya sürülen devam oyunu The Last of akıl Part II‘nin yarattığı süksenin ardından, dizi çalışmalarına da hız kazandırıldı.


Netflix’ten Kenya pazarı için ilginç hamle

Netflix’ten Kenya pazarı için ilginç hamle

Netflix, daha önce hiç hizmetini kullanmamış olanlar için Kenya’da bedava bir program başlattı. İşte ayrıntılar..

The Last of akıl dizisine yeni bir yönetmen eklendi

Daha önce 2014 yılında oyunun sinema uyarlaması için Sam Raimi ile anlaşan nihayety, filmi beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyordu. Ellie rolünü ise Game of Thrones’tan Arya olarak bildiğimiz Maisie Williams üstlenecekti. Ancak film bir şekilde iptal oldu ve 2020 yılında dizi projesi olarak hayat buldu. Ellie rolü, yine Game of Thrones’dan Lyanna Mormont olarak tanınan Bella Ramsey‘e gitti. Joel’i ise Oberyn Martell olarak hatırladığımız Pedro Pascal canlandıracak.

pedro pascall joel
Pedro Pascal ve Joel

HBO tarafından bir süredir çekimleri sürdürülen The Last of akıl dizisi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Buna göre, oyunun yapımcısı ve senaristi Neil Druckmann, dizi uyarlamasında da yönetmenlik koltuğuna oturacak. Directors Guild of Canada tarafından yayınlanan prodüksiyon listesine göre Druckmann, serinin ilk sezondaki 5 yönetmenden biri oldu.

Craig Mzin, Jasmila Zbanic, Peter Hoar ve Kantemir Balagov ile birlikte ilk sezonun yönetmenleri arasında yer alan Druckmann’ın hangi bölümleri yöneteceği veya tek bir bölümde mi görev alacağı belirsiz. Buna karşın, büyük bir hayran kitlesine sahip olan Druckmann’ın yönetmen koltuğunda yer alması, The Last of akıl severler için sevindirici bir gelişme.

Sizler bu dizi hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap