1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Tesla dış ilişkiler yöneticisi işe alacak

Tesla dış ilişkiler yöneticisi işe alacak
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Çin’deki faaliyetleri için Tesla dış ilişkiler yöneticisi işe alacak. Bu kişi, Tesla’nın dış faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Tesla dış ilişkiler için alım yapacak

Tesla, Wechat hesabındaki bir iş ilanına göre, Çin’deki yasal ve dış ilişkiler ekipleri için yöneticiler işe alacak. Elektrikli otomobil üreticisi ülkede güvenlik ve müşteri hizmetleri şikayetleri konusunda kamuoyu incelemesiyle karşı karşıya olduğu çin bu yönde bir adım attı.

Şanghay’da elektrikli Model 3 sedan ve Model Y spor hizmet araçları üreten ABD merkezli Tesla, Pekin, Şanghay ve Shenzhen gibi birçok Çin şehrinde dış ilişkiler yöneticileri işe alacak. İlandaki ayrıntılara göre yöneticiler, hükümet görüşmeleri konusunda da görev alabilecek.

Şirket, inşaat, veri gizliliğinin korunması gibi alanlarda uzmanlaşmış avukatları işe alırken, aynı zamanda halkla ilişkiler yöneticileri arıyor.

Nisan ayında Tesla, arızalı frenlerle ilgili şikayetinin ele alınmamasına kızan bir müşterinin Şanghay otomobil fuarında protesto için Tesla arabasının üzerine çıkmasıyla devlet medyası düzenleyicileri tarafından hedef alınmıştı.

Otomobil üreticisi Temmuz ayında 24.347’si ihracat için olmak üzere 32.968 Çin yapımı araç sattı.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap