1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Teksas Katliamı oyunu ile alakalı yeni bilgiler!

Teksas Katliamı oyunu ile alakalı yeni bilgiler!

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

13. Cuma oyunu ile akıllara kazınan Gun Media, görünüşe göre yeni oyun için kolları sıvadı. 2017‘de çıkardığı yapım ile övgüleri toplayan stüdyo, daha sonrasında işleri yoluna sokamamıştı. hususilikle lisans sorunlari nedeniyle başı derde giren Gun Media, 13. Cuma‘ya destek sunmayı bırakmıştı.

Kaderine terkedilen yapımın ardından stüdyonun yine bir korku oyunu geliştirdiği öğrenildi. tekrar sinema dünyasından bir eseri uyarlamak isteyen firmanın hedefi tekrardan bir klasik olacak.


Free Fire profilinizi daha havalı yapacak kodlar ve semboller

Free Fire profilinizi daha havalı yapacak kodlar ve semboller

Free Fire profilinizi havalı yapmayı düşünüyorsanız bunun için birtakım kodlar ve semboller var. Bu içeriğimizde bunları sizlerle paylaştık.

Teksas Katliamı oyun oluyor

13. Cuma oyununda, filmlerden alıntılar yapan ve Jason karakterini merkeze koyan stüdyo, lisans hakları nedeniyle davalık olmuştu. Ardından yaşanan süreçte maddi zarara uğramamak için oyuna desteğini çeken Gun Media, olası kötü sonuçlardan uzaklaşmayı başardı. Elinde birçok önemli lisans bulunan stüdyo, yine bir klasik ile oyuncuları karşılayacak.

İlk gelen bilgilere göre Gun Media, Teksas Katliamı filmini uyarlayacak. Birçok önemli ipucunun bulunduğu bu gelişme hayranların da beklentisini arttırdı. Filmdeki baş kötü Leather Face için bir web sitesi adının alındığı ortaya çıktı. Henüz boş olan sitenin konsept genişledikçe kullanıma açılacağı iddia ediliyor.

AAAABbWfxJQs QsY5Ic 7D9xBC FSy5t12lQ5thkSBtxuX7PUO6eP2VaroO9cv5ZLfDcI52iOkq aC4NaqPUBFlLdcWrI2QM

Daha önceden de CEO Wes Keltner üzerinden şifreli mesajlarla sinyal veren stüdyo, artık daha ciddi adımlar atmaya başlamış gibi duruyor. Zira birkaç Twitter paylaşımından öteye gitmeyen ipuçları, alan adı ile birlikte gittikçe kendini göstermeye başladı. Bununla birlikte 13. Cuma‘da Jason karakterini canlandıran oyuncu Kane Hodder‘ın tekrardan, Gun Media ile çalışmaya başladığı da ortaya çıktı. kafaarılı ismin Leather Face karakteri için stüdyoya girdiği iddia ediliyor.

image w1280 1

Kapalı kapılar ardında geliştirilen bir oyun olduğu aşikar. Ancak şimdilik teorilerin ortaya atıldığı yapımın, tam olarak nasıl olacağı açıklanmadı. Bazı söylentilere göre stüdyo, 13. Cuma’da kullandığı formülü yeniden kurgulayacak. hususilikle Dead by Daylight‘ın başarısının ardından bu tarz bir kararın alınması pek de sürpriz olmayabilir.

Bakalım Gun Media, yeni korku oyunu Teksas Katliamı ile beklentileri karşılayabilecek mi? Bekleyip göreceğiz. Teksas Katliamı‘nı konu alacak yapım ile alakalı kanaatlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap