1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

TCL ve Huawei imzalı akıllı telefon: FFALCON Thunderbird FF1

TCL ve Huawei imzalı akıllı telefon: FFALCON Thunderbird FF1
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -FFALCON Thunderbird FF1 TCL ve Huawei

Bugün sektörde TCL ve Huawei ortaklığında geliştirilen akıllı telefon modeli FFALCON Thunderbird FF1 ses getirmeyi başarmış durumda.

Türkiye’de de operasyonlar yapan teknoloji dünyasının iki büyük ismi TCL ve Huawei, biliyorsunuz kendi telefonlarını üretiyor ve aktif olarak satıyor. Burada TCL’in FFALCON isimli bir alt markası da yer alıyor. Ortaya çıktığı kadarıyla bu marka Çin merkezli olarak televizyon ve ses ekipmanları hazırlıyor.

İşte bu alt marka Huawei’nin desteğiyle telefon pazarına da giriş yaptı ve bundan FFALCON Thunderbird FF1 doğdu. Oldukça standart bir akıllı telefon olan FF1, genel olarak şık görünüyor ve iki farklı renkte geliyor.

Teknik olarak bakarsak telefon 6,67 inç FHD+ 120 Hz IPS ekrana, 16 megapiksel selfie kamerasına ve 66W hızlı şarj destekli 4.300 mAh pile sahip.

gerisında üçlü kamera sistemi yer alan Thunderbird FF1, burada tam olarak 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel derinlik kameralarını bir araya getiriyor.

Gücünü MediaTek Dimensity 900 işlemciden ve 8 GB RAM’den alan telefon, iki farklı depolama ile alınabiliyor. Burada 128 GB ve 256 GB seçenekleri sunuluyor.

tcl ve huawei imzali akilli telefon ffalcon thunderbird ff1 1

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FFALCON Thunderbird FF1 sadece Çin pazarına özel kalacak gibi görünüyor

Modelin açıklanan Çin merkezli fiyatı 385 dolardan başlıyor. Fiyat-performans konusunda fena görünmeyen telefon, yine de çok fazla dikkat çekebilecek gibi görünmüyor. Bu modelin Çin dışına çıkması pek beklenmiyor.

alakanizi Çekebilir

BMW’nin çok gelişmiş ve fütüristik elektrikli motosiklet modeli[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap