1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

TATA, 6.500 dolarlık yeni modelinden ilk detayları paylaştı

TATA, 6.500 dolarlık yeni modelinden ilk detayları paylaştı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -TATA Punch

Mini-Crossover dinamikleriyle dikkat çekecek olan TATA Punch, markasının yeni kitlelere erişimi için de önemli bir silahı olacak.

Hindistan’ın en büyük isimlerinden birisi olan TATA, 2021 ile birlikte ürün gamında önemli yenilikler yapmaya devam ediyor. Bir süredir kendi ülkesinin sınırları içerisinde geliştirme sürecini yürüttüğü mini crossover projesinden ayrıntıların beklediği marka tarafı, ilk duyuruyu yaparak dikkat çekmeyi başardı. 2020 yılında tanıtımı gerçekleştirilen HBX konseptinin seri üretim taşınmış versiyonu olarak nitelendirilen TATA Punch, uygun fiyat rekabetinde markasının modern oyuncusunu olacak. Kısa süre içerisinde fiyatları dahil tüm ayrıntılarıyla daha geniş çapta tanıtılması beklenen Punch’ın, 6.500 dolar civarında bir etikete sahip olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TATA Punch markanın en yeni platformu üzerine yükselecek

Yeni tasarım diliyle daha genç bir kullanıcı kitlesine erişmeyi hedefleyen TATA’nın Punch’ta kullandığı çizgiler Renault-Nissan grubunu akıllara getiriyor. Yeni Nissan Juke ve Renault Kwid gibi isimleri andıran slim-LED formlu ışıklandırma grubu ve ön panel şu aşamada elimizdeki sınırlı parçalar arasında. vasıtata ayna ve tavanın gövde renginden farklı olarak tercih edilebiliyor olması da hareketli kimliği destekleyecek. Punch, TATA’nın yeni nesil platformu üzerine yükselmesinden ötürü daha güvenli ve modern destekler sunabilen bir otomobil olacak. fasılacın kaputun altında ise versiyonlara göre değişmekle birlikte atmosferik ve turbo benzinli motorlar bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

alakali video

ZS EV tanıtımı[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap