1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Taşımacılığa odaklanan dört tekerlekli elektrikli bisiklet tanışın

Taşımacılığa odaklanan dört tekerlekli elektrikli bisiklet tanışın
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -SUM-X elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarında farklı ihtiyaçlara yönelik seçenekler artmaya devam ediyor. Bu sefer dört tekerlekli SUM-X ses getirmiş durumda.

Elektrikli bisiklet dünyasının güncel olarak dikkat çeken üyelerinden SUM-X, dört tekerlekli yapısıyla birçok benzerinden ayrılıyor.

Sürüşü normal şekilde pedal ile yapılan bisiklet, açıklamaya göre 5 saatte tamamen şarj edilebilen lityum-iyon pil paketiyle 60 km kadar pedal destekli menzil getiriyor. tarafi bu menzile ulaşmak için sürekli pedal çevirmek gerekiyor. Ancak elektrik motoru bu süreci çok daha az yorucu hale getiriyor.

fakatcı dört tekerlekli yapı ve arkasındaki kasa kısmından da anlaşılabileceği üzere taşımacılık olan SUM-X, burada modüler bir yapı sunuyor. Bisikletin arka kısmı farklı ihtiyaçlara yönelik olarak değiştirilebiliyor.

Karbon fiber bir gövdesi olduğu için toplam ağırlığının 46 kg olduğu (adalea olmadan sadece ana gövde) aktarılan SUM-X, maksimum 300 kg yük taşıyabiliyor. Gelişmiş süspansiyon sistemleriyle konforlu bir sürüş getiren SUM-X elektrikli bisiklet, genel olarak modern bir çizgide.

taçehreciliga odaklanan dort tekerlekli elektrikli bisiklet tanisin 2
taçehreciliga odaklanan dort tekerlekli elektrikli bisiklet tanisin 3
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SUM-X elektrikli bisiklet çok kullanışlı duruyor

Yerleşik aydınlatma, bilgi ekranı ve hidrolik disk fren gibi ayrıntıları olan SUM-X için net bir fiyat verilmiyor. Bunun için İtalya merkezli SUM Solutions firmasından ihtiyaca göre seçilen paket üzerinden özel rakam alınması gerekiyor.

küçük şehirler içerisinde kargo taşımacılığı için çok güzel olan ürün, firmanın yukarıdaki videoda gösterdiği gibi sağlık sektörüne de oldukça uygun bir seçenek konumunda yer alıyor.

alakanizi Çekebilir

Disney’den en gerçekçi ışın kılıcı ile tanışın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap