1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Tasarımıyla Dikkat Çeken En Yeni Elektrikli Bisiklet: “Vinci”

Tasarımıyla Dikkat Çeken En Yeni Elektrikli Bisiklet: “Vinci”
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Elektrikli bisiklet pazarında seçenekler artıyor. Bu sefer Kickstarter üzerinde Vinci isimli bir model öne çıkmayı başardı. İşte ayrıntılar;

Kickstarter üzerinde destek aramaya çıkan ve henüz yolun başında olan Vinci, başlıkta da belirttiğimiz gibi ilk olarak tasarımıyla öne çıkıyor. Modelin hem eski hem de modern görünen yanları bulunuyor. Bu tasarım herkese hitap etmiyor ve “ya sev veya nefret et” tarzında bir durumun merkezinde yer alıyor.

Kalın lastikleriyle esas üretim amacı şehir içi kullanım olmasına rağmen araziye de uygun olan model, motosiklet gibi pedal çevirmeden yol alabiliyor. Yerleşik olarak disk frenler ve aydınlatma sistemleri taşıyan süspansiyonlu bisiklet, IP67 sertifikasıyla sudan etkilenmediğini gösteriyor.

gerisında 750W gücünde bir elektrik motoru yer alan Vinci elektrikli bisiklet, bununla maksimum 56 km/s hıza çıkabiliyor ve 48-V/15-Ah pil paketiyle kullanıma bağlı olarak pedal desteğiyle 80 km kadar menzil getiriyor.

Gidona entegre renkli bir bilgi ekranı taşıyan Vinci, bazı rakiplerinden daha yüksek bir fiyat-performans oranına sahip. Toplam ağırlığının 32 kg olduğu aktarılan ürün, 136 kg taşıyabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vinci elektrikli bisiklet ileride ses getirebilir

Hırsızlığa karşı alarm ve GPS sistemiyle donatılan elektrikli bisiklet, Kickstarter’da en az 1.150 dolar bağış ile buradan elde edilebiliyor. Global gönderiminin olacağı aktarılan motosiklet, 2022’nin Mayıs ayında yollara çıkarılacak.

alakanizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap