1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Tanıtıma saatler kala iPhone 13 ve kılıf görselleri ortaya çıktı

Tanıtıma saatler kala iPhone 13 ve kılıf görselleri ortaya çıktı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Popüler sızıntı kaynaklarından evleaks namıdiğer konutan Blass, iPhone 13 ile uyumlu kılıf görsellerini paylaştı. Kılıflarla birlikte telefon modelleri de gün ışığına çıktı.

Yeni modellerin tasarımlarına bakıldığında radikal bir değişikliğin yapılmadığını söylemek mümkün. Ön tarafa bakıldığında ekran çentiğinin daraldığı görülüyor. Daha önce ortaya çıkan iddialarda da ekran çentiğinin daha ufalacağı belirtilmişti. Ufalan ekran çentiği sayesinde yeni modeller sonsuz ekran deneyimine bir adım daha yaklaşıyor. Tamamen sonsuz bir ekran deneyimi için en az bir yıl daha beklemek gerekiyor. Apple’ın iPhone 14 ailesinde sonsuz ekran deneyimini kullanıcılara sunması bekleniyor. Paslanmaz çelik gövdeyle gelmesini beklediğimiz yeni modellerde kamera sensörlerinin de büyüdüğü görülüyor. Daha büyük kamera sensörleri sayesinde yeni modellerin hem iyi hem de düşük ışıkta daha iyi bir performans sergileyeceği konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 13 ailesi güçlü performansıyla iddialı geliyor

A15 Bionic işlemcisinden güç alan telefonlardan 13 Pro Max’te 2.778 x 1.284 piksel çözünürlüklü 6,7 inç, 13 Pro’da ise 2.532 x 1.170 piksel çözünürlüklü 6,1 inç ekran yer alacağı söyleniyor. ekranların aynı zamanda 120 Hz teknolojisine de destek vereceği iddia ediliyor. 120 Hz desteği sayesinde 13 Pro ve 13 Pro Max’in 12 Pro modellerine kıyasla daha akıcı bir ekran deneyim sunması bekleniyor. Yeni modellerle ilgili gelişmeleri bu akşam sizlerle paylaşacağız.

alakanizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap