1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Tableau kurumsal müşterilere odaklanıyor – TechInside

Tableau kurumsal müşterilere odaklanıyor – TechInside

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Tableau kurumsal müşterilere odaklanmak üzere bazı geliştirmeler yaptı. ek özelliklerle Tableau müşteri portföyünü genişletecek.

Tableau kurumsal müşterilerle büyüyecek

Tableau, bir kuruluş genelinde analitik kullanımını ölçeklendirmeye yardımcı olacak yetenekler de dahil olmak üzere platforma bir dizi yeni kurumsal odaklı özellik ekledi. Salesforce’un sahip olduğu işletme, odak noktasını bireysel kullanıcıların ötesine taşıyor ve yeni kurumsal abonelik planları da ekliyor.

Tableau mahsul Müdürü Francois Ajenstat yaptığı açıklamada, “Tableau, bireylerin verileri görmelerine ve anlamalarına yardımcı olmak için uzun zamandır favori araçlardan olmuştur. BT liderlerinin onu tüm kurum genelinde favori haline getirmesini ve veri analitiğinin tüm gücünden yararlanmak için uçtan uca bir çözüm sunmasını kolaylaştırıyoruz” dedi.

annelitik kullanımını ölçeklendirmek için güncellenmiş Tableau platformu birkaç yeni araç sunacak. Yeni Kurumsal Dağıtım Yönergeleri (EDG), kurumsal müşterilerin kullanılabilirlik, ölçeklenebilirlik ve güvenlikle ilgili gereksinimleri karşılamalarına yardımcı olacak bir referans mimarisi sağlıyor. ek olarak, yeni dinamik ölçeklendirme özelliği, kuruluşların yoğun talep zaman içinderında yeterli docker’ların mevcut olduğundan emin olmalarına yardımcı olurken, düşük talep zaman içinderında ölçeklerini küçültmelerine olanak tanıyor. Yeni bir kaynak yönetimi özelliği, BT ekiplerinin uygulama kaynak sınırlarını tanımlayarak Tableau Sunucusunun performansını optimize etmesine yardımcı oluyor.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap