1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Steam, Bir Sonraki Oyun Festivalinin Detaylarını Açıkladı!

Steam, Bir Sonraki Oyun Festivalinin Detaylarını Açıkladı!
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

reyun dünyası, yıllardır yılın üçüncü dönemini tıpkı yaz ayları gibi kurak geçiriyor. Yaz tatili döneminde adeta sessizliğe bürünen piyasa, özellikle yılın son aylarında en hareketli dönemini yaşıyor. Steam, önümüzdeki aylarda birbiri ardına piyasaya sürülecek olan yapımlara dair yapacağı etkinliğe dair ayrıntıları paylaştı.

2020 yılı içerisinde üç kez düzenlenen ve bu yılın Şubat ve Haziran aylarında oyuncuların karşısına çıkan Steam reyun Festivali, bu yıl üçüncü kez oyuncularla buluşacak. Steam’in adeta ‘oyuncu bayramı’ tadında geçen etkinliği, geçtiğimiz aylarda küçük bir isim değişikliğine giderek ‘Steam Next Fest’ adını almıştı.


Steam iki klasik oyunu kısa süreliğine bedava yaptı!

Steam iki klasik oyunu kısa süreliğine bedava yaptı!

Avusturyalı oyun firması THQ Nordic, iki klasik oyununu kısa süreliğine Steam platformu aracılığıyla bedava olarak dağıtıyor.

Steam Next Fest’te bizleri neler bekliyor?

evvellikle Steam Next Fest‘in online bir etkinlik olduğunu ve rastgele bir fiziksel katılım gerektirmediğini belirterek başlayalım. 1 ekim – 7 ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlik boyunca oyuncular, yeni dönemde çıkacak olan yapımların gösterimlerine katılabilecekler. Bunun yanı sıra yapımcıların gerçekleştireceği özel sunumlara canlı yayında eşlik edebilecekler.

SDNShiftdelete.net

Şu an için etkinliğe dahil olan oyunların tamamı belli olmasa da göze çarpan önemli isimler mevcut. Yayınlanan tanıtım videosuna göre, No Man’s Sky‘ın yapımcısı Hello Games tarafından geliştirilen The Last Campfire etkinliğin dikkat çeken isimlerinden. Normal şartlarda 7 ekim’de piyasaya sürülecek oyun, festival boyunca oynanabilir olacak.

Steam tarafından yayınlanan bildiriye göre, yakın zamanda yayınlanacak olan yüzlerce oyunun demosu da oyuncuların beğenisine sunulacak. 2021 yılının üçüncü önemli etkinliği olan Steam Next Fest, 1 ekim tarihinde 20.00’da başlayacak ve 7 ekim’de aynı saatte son bulacak.

steam next fest 1
Steam Next Fest

Starshift Troopers – Terran Command ve Life of Delta gibi birkaç önemli yapımın da yer alacağı etkinlikte bedava oyunların da sunulması bekleniyor. Festivali kaçırmak istemeyen oyuncular, Steam tarafından hazırlanan sayfaya giderek hatırlatıcı oluşturabilir ve bildirim alabilirler.

Peki sizler Steam Next Fest hakkında neler neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap