1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Star Wars Knights of the Old Republic, remake olarak geliyor

Star Wars Knights of the Old Republic, remake olarak geliyor

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Star Wars oyunları pek çok zaman oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. PlayStation Showcase 2021 etkinliğinde serinin sevilen oyununun remake olarak geleceği belirtildi. Star Wars: Knights of the old Republic adlı ve 2003 tarihli oyuna gelecek olan yeniden yapım versiyonu sinematik teaser ile ekranlara geldi.


Yeni Star Wars dizisinden hayranlarını sevindiren haber

Yeni Star Wars dizisinden hayranlarını sevindiren haber

Star Wars: The Bad Batch dizisinden hayranlarına müjdeli haber. Bu yıl çıkış yapan ve oldukça sevilen yapımın ikinci sezonu onaylandı.

PlayStation Showcase etkinliğinde 56 saniyelik videoyla ekranlara geldi

Klasik Star Wars çizgi roman serisine dayanan RPG oyununun yeniden yapımı, LucasFilm Games ve Aspyr tarafından geliştiriliyor. 56 saniyelik bir videoyla oyuncuların karşısına çıkan yapım bir Star Wars karakterinin ekranlara gelmesiyle şekil aldı.

PlayStation 5 platformuna özel gelecek olan Star Wars – Knights of the Old Republic remake sürümünün henüz PS4 üzerinden de erişilebileceği veya erişilemeyeceği bilinmiyor. Şirketin geliştirici koltuğunda oturan Aspyr’ın önceki oyunlarına baktığımızda iddialı yapımlar yer alıyor. Bunlar; Civilization VI, The Sims 2 ve Call of Duty 2 olarak göze çarpıyor.

LucasFilms Games tarafında ise genellikle Star Wars oyunlarının geliştirme sürecinde yer aldığını görüyoruz. Baktığımızda aralarında; Star Wars Battlefront, Lego Star Wars 3: The Clone Wars ve Star Wars: Republic Commando yer alıyor.

Orijinal oyun genellikle olumlu yorumlar aldı

İlk olarak 2003 yılında piyasaya çıkan Star Wars – Knight of the Old Republic, kullanıcılar tarafından çoğunlukla olumlu yorumlar almıştı. Geliştirici şirketin bu bağlamda oyunun yeniden yapım sürümünde nasıl bir şey ortaya koyacağı merakla bekleniyor. Bir süre sonra da yapım içerisinden bir oynanış fragmanının paylaşılması beklentiler dahilinde yer alıyor.

Star Wars un sevilen oyununun remake'i tanıtıldı 1

Sizler Star Wars Knights of the Old Republic hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeniden yapım sürümünden beklentileriniz neler? Aspyr oyun stüdyosunun yapımları hakkındaki görüşleriniz neler? kanaatlerinizi yorumlar bölümünden belirtmeyi unutmayın!

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap