1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Shiba Yaptığı Paylaşım İle Yükselişe Geçti

Shiba yaptığı paylaşımla yeniden yükselmeye başladı. Yayınladığı 16 saniyelik video Times Meydanı'ında yer aldı.

Shiba Yaptığı Paylaşım İle Yükselişe Geçti
+ - 0

- Advertisement -

Shiba Inu (SHIB) yaptığı paylaşım ile yükselişe geçti. Times Meydanı’nda yaptığı reklam ile Twitter’da 16 saniyelik video yayınladı. Videoda sırasıyla ampuller yanıyor. Daha sonra sönen ampullerin eşliğinde kripto para biriminin logusu ortaya çıkıyor. Peki bu yayınlanan video ne anlama geliyor?

- Advertisement -

Shiba’nın gelen haberlere göre önümüzdeki günlerde yeni bir ortaklık anlaşması ile gündeme gelmesi bekleniyor. Videoda bir süre yanan ve sonra aniden sönen ışıkları takiben ekran kararıyor. Akabinde W ve V harflerinin tek bir sembolde kesiştiği gözüküyor. Harflerin SHIB veya başka bir ekosisteme ait herhangi bir kripto paraya benzememesi ile net bir bilgi ortaya çıkmıyor. Fakat iddiaları güçlendiren bir diğer kaynak ise Shiba Inu Gönüllü Proje Lideri Shytoshi Kusama’nın “bu hafta iyi haberlerim olacak” sözleri ile Twitter takipçilerine paylaştı. Shiba Inu resmi Twitter hesabı ise bu sözleri alıntılayarak meraklı göz emojisi koydu.

Shiba Inu (SHIB), Kasım ayı başında Times Meydanı’nda.  “We will reach the moon soon! – Yakında Ay’a ulaşacağız” ifadelerine yer verildi.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap