1. Ana Sayfa
  2. Genel

Seveni Çok Olan Secret Neighbor Artık İOS Cihazlarda da Oynanabilir

Seveni Çok Olan Secret Neighbor Artık İOS Cihazlarda da Oynanabilir
1

- Advertisement -

Bilgisayar oyunları arasında çok oyunculu sosyal korku oyunu olan, İOS işletim sistemi kullanılan mobil cihazlar için App Store mağazası üzerinden indilebilir oldu. Arkadaş çevrenizle birlikte oynayabileceğiniz ve korku dolu anlara tanık edeceğiniz bu eğlenceli oyunu satın almak isteyenseniz, bilgisayar versiyonunu Steam üzerinden 32 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

- Advertisement -

Secret Neighbor

Amerika merkezli oyun geliştiricisi olan tinyBuild şirketi, ilk olarak bilgisayar ve konsollar için yayınladığı ve oyuncular tarafından oldukça rağbet gören Secret Neighbor’un İOS işletim sistemi olan mobil cihazlara da geleceğini geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Bir süredir ön sipariş olarak alabildiğimiz bu oyunu bugün itibariyle İOS cihazlardan indirebilir ve keyfini çıkarabilirsin.

Hello Neighbor evreninde geçen Secret Neighbor oyununda bir grup davetsiz misafir(Oyuncular), arkadaşlarını komşunun ürkütücü bodrum katından kurtarmaya çalışır. Oyunu 6 kişilik bir grup ile oynayabilirsiniz. Oyunun amacı ise büyük bir evin için arkadaşlarınızla beraber bodrum katına ulaşmak. Bunun için bazı materyaller ve anahtarları toplamanız gerekir. Bodrum kapısını açmak için de sadece 15 dakikanız olacak, kısa gibi gözükse de oyunun içinde sanki saatleriniz geçmiş gibi hissedebilirsiniz. Oyunu tamamlamak için bu kısa fakat uzunca sürede güzel bir planlama yapmanız gerekebilir, aksi taktirde oyunu tamamlamanız söz konusu değil.

Secret Neighbor 2

Bunun yanı sıra Komşu karakteri her an diğer oyuncularının kılığına girerek size istediğiniz o gerilim dolu anları yaşatabilirler. Bu sayede ise oyunda bir kişinin söylediği kişi olup olmadığı konusunda oldukça dikkatli olmanız gerekebilir.

Secret Neighbor

İlk etapta PC ve Xbox için piyasaya sürülen Secret Neighbor’u bugünden itibaren ücretsiz bir şekilde İOS App Store’dan indirebilirsiniz. Oyunu oynayabilmek için ‘İOS 10 ve üzeri’, ‘İPadOS 10 ve üzeri’ ya da ‘macOS 11 ve üzeri’ işletim sistemini çalıştıran bir cihaza sahip olmanız gerekiyor. Oyunun güncel olarak indirme boyutu ise 2.7 GB boyutunda.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir