1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Sesi 360 derece yayabilen taşınabilir hoparlör: LG XBOOM 360

Sesi 360 derece yayabilen taşınabilir hoparlör: LG XBOOM 360
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

LG hem iç hem de dış mekanda kullanılabilen yeni kablosuz hoparlörünü tanıttı. LG XBOOM 360 olarak adlandırılan hoparlör adından da anlaşılacağı üzere sesi 360 derece yayabiliyor.

Bu ay yurt dışında satışa sunulacağı açıklanan hoparlördeki tweeter ve woofer’ın reflektör yapısı, hem iç hem de dış mekanlarda minimum bozulma ile 360 derece ses sunuyor. Tweeter’ın titanyum diyaframı, yüksek frekans aralığında üstün performans sunarken, hoparlörün dayanıklı cam elyaf woofer’ı dinamik bas üretiyor. 120 wattlık bir güç sunan hoparlör, Ambient, Nature ve Part olmak üzere üç farklı ön ayarla geliyor.  Ortam aydınlatma özelliğine de sahip olan hoparlörde DJ Effect isimli bir özellik de bulunuyor. Uygulama üzerinden erişebilen bu özellik sayesinde kullanıcılar DJ efektleri uygulayarak parti havasını yaşabiliyor. İki hoparlörü kablosuz olarak bağlamaya imkan tanıyan Wireless Party Link özelliği de kullanıcılara sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG XBOOM 360 modelinin fiyatı ne kadar?

LG, kablosuz hoparlörün tam dolu pille 10 saate kadar kablosuz bir deneyim sunduğunu belirtiyor. Dört farklı renk seçeneğiyle gelen hoparlör hem taşınabilirliğe hem de tasarıma önem veren kullanıcılara hitap ediyor. Kablosuz hoparlörün yurt dışındaki fiyatı ise 370 dolar.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap