1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Seat, ailenin tüm üyeleri ile Autoshow 2021’de boy gösteriyor

Seat, ailenin tüm üyeleri ile Autoshow 2021’de boy gösteriyor
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -2021 seat arona 1

SEAT yenilenen model ailesiyle Autoshow 2021 Mobility Fuarı’nda yerini aldı. Yeni Leon, Yeni Ibiza, Yeni Arona bu modeller arasında.

‘Mobilite’ temasıyla 14-26 Eylül tarihlerinde ve ilk kez dijital ortamda gerçekleştirilen Autoshow 2021 fuarında marka tüm ürün gamını sergiliyor. Otomobilseverler SEAT’ın dijital standında modellerin içi ve dış tasarımlarını en ince ayrıntısına kadar görme fırsatı yakalayacaklar. Satış temsilcileri ile anlık bire bir görüşme imkanıyla otomobilin yanı sıra finansman ve ödeme koşullarıyla ilgili bilgi sahibi olabilecekler. SEAT ilaveten mikro mobilite çözümleri sunan markası MO’nun EXS KickScooter’ını fuarda tanıtıyor. Tamamen yenilenen Leon, makyajlanan Ibiza ve Arona aynı anda inceleme fırsatı ile ziyaretçiler buluşacak. Bir diğer merak edilen ailenin en büyük üyesi Tarraco’da fuarda yerini aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mikro mobilite çözümleriyle fuarda: Seat EXS KickScooter

SEAT standında kentsel mobilite çözümleri sunan markası SEAT MÓ’nun kioksu da yer alıyor. Bu alanda ziyaretçiler markanın yüzde 100 elektrikli scooter’ı EXS KickScooter’ı ,da tanıma fırsatı bulacaklar. SEAT EXS KickScooter, kullanıcılarına kolay kullanım, uzun menzil ve kısa sürede şarj imkanı tanıyor. Tam şarjda dış etkenlere bağlı olarak 25 kilometrelik bir menzil sunuyor, maksimum şarj süresi ise üç buçuk saat. Autoshow 2021 Türkiye hakkında tüm gelişmeler LOG.com.tr’de olmaya devam edecek.

alakanizi çekebilir

T-Roc R[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap