1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Samsung Galaxy S22 Serisi Ve Galaxy S21 FE İçin Yeni Detaylar Çıktı

Samsung Galaxy S22 Serisi Ve Galaxy S21 FE İçin Yeni Detaylar Çıktı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Sık sık gündeme gelen Samsung Galaxy S22 serisi ve Samsung Galaxy S21 FE için yeni ayrıntılar ortaya çıkmış durumda.

Samsung Galaxy S21 FE, 29 ekim tarihinde lanse edilecek gibi görünüyor ancak gelen son bilgilere göre firma telefondan şimdilik sadece 100 bin adet üretmiş durumda. Global çip krizinden etkilenen telefon, üretim ciddi şekilde artmaz ise büyük bir stok problemu yaşayacak gibi görünüyor.

fazla az üretim nedeniyle birçok pazara giriş yapması mümkün olmayacak Galaxy S21 FE, bu açıdan Türkiye pazarını da es geçebilir. Hatta telefon başta sadece cenup Kore merkezli olarak satılabilir.

Üç farklı modelden oluşan Samsung Galaxy S22 serisi için çıkan son bilgi ise renk seçenekleriyle alakalı. Söylendiği kadarıyla serideki modellerin renkleri tam olarak şöyle olacak:

Galaxy S22 ve S22 Plus:ak, siyah, pembe-altın, yeşil”
Galaxy S22 Ultra:ak, siyah, koyu kırmızı”

Burada özellikle koyu kırmızı renk dikkat çekiyor. Eğer bu renk gerçek olursa ve tahmin edildiği kadar etkili olursa (hususilikle vişne çürüğü tonunda), çok fazla talep görecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 FE için tüm teknik ayrıntılar ise şöyle

Galaxy S21 FE gücünü Snapdragon 888 ve Exynos 2100 işlemcilerden alacak. Telefon belirli pazarlarda Snapdragon 888 işlemci, belirli pazarlarda ise Exynos 2100 işlemci ile satışa sunulacak.

5G desteğine sahip olacağı kesin olan Galaxy S21 FE, 4.500 mAh pil taşıyor. Bu pil için telefonda 45W hızlı şarj desteği bulunuyor. Ancak kutudan 45W değil 25W hızlı şarj cihazının çıkacağı aktarılıyor.

Dikkat çeken telefon, 6,4 inç boyutta 120 Hz bir AMOLED ekrana sahip olacak. 128 GB / 256 GB depolama seçeneklerinin sunulacağı Galaxy S21 FE, arkasında üç farklı kamera taşıyor.

Burada tam olarak 12 megapiksel geniş açı ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel 3x telefoto kameraları bir araya geliyor. Galaxy S21 FE‘nin önünde ise 32 megapiksel selfie kamerası yer alıyor.

alakanizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap