1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Samsung Galaxy S22 Serisi İçin Olympus İhtimali Suya Düştü

Samsung Galaxy S22 Serisi İçin Olympus İhtimali Suya Düştü
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 serisi için bilgiler gelmeyi sürdürüyor. Kaynaklar bu sefer kamera ve Olympus ortaklığıyla karşımızda.

Samsung Galaxy S22 serisi biliyorsunuz tam olarak Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra modellerinden oluşuyor.

İşte bu modeller için daha önce kamera odaklı bir Olympus ortaklığının kurulabileceği iddia ediliyordu. Burada Nokia – Zeiss, Vivo – Zeiss ve Huawei – Leica benzeri bir iş birliği bekleniyordu.

Ancak sayfadaki Galaxy S22 Plus konseptlerini hazırlayan LetsGoDigital’e göre böyle bir şey söz konusu olmayacak. Aktarılana göre Olympus sözcüsü net olarak Samsung ile bir ortaklık kurmadıklarını açıkladı.

Bu durum elbette büyük bir hayal kırıklığı yaratmıyor. Bu tarz marka ortaklıkları çoğu zaman pazarlama odaklı oluyor. Fotoğraf makinesi firmaları telefon kamerası konusunda aşırı tecrübeli değiller ve sürece genelde renk ile optikler üzerinden dahil olabiliyorlar.

Bu arada LetsGoDigital, Samsung Galaxy S22 Plus arkasında 12 megapiksel ultra geniş açı + 50 megapiksel geniş açı ana + 10 megapiksel telefoto kameraların bir araya geleceğini de iddia ediyor.

Telefonun arka kamera modülü ise Galaxy S21’ler ile aynı şekilde tasarlanıp karşımıza çıkarılmış durumda. Ön yüzde de Galaxy S21’ler gibi bir ekran deliği görünüyor.

samsung s22 plus camera

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S22 serisi için en son pil ve hızlı şarj değerleri ses getirmişti

nihayet bilgilere göre yeni modellerden Galaxy S22 sadece 25W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra ise 45W hızlı şarj ile yolda bulunuyor. Bu rakamlar gerçekten kötü görünüyor çünkü rakipler 120W seviyesinde geziyor.

Bu arada Galaxy S22’nin pili sadece 3.700 mAh kapasiteye sahip olacak ve bunun artık kesin olduğu aktarılıyor. Bu rakam günümüz için ciddi şekilde ufak ancak telefonun da çok büyük olmayacağı aktarılıyor. Kaynaklara göre modelde 6,06 inç 120 Hz AMOLED ekran yer alıyor.

Samsung’a yönelik sağlam kaynak Ice Universe, yukarıdaki görsel çalışması ile telefonun normal iPhone 12’den biraz daha ufak olacağını aktarıyor. yinel olarak Galaxy S22 serisi pil ve hızlı şarj konusunda çok iddiasız bir konumda yer alıyor.

alakanizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap