1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Samsung Galaxy S22 kamera özellikleri bir kez daha gündemde

Samsung Galaxy S22 kamera özellikleri bir kez daha gündemde

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 serisi için bilgiler gelmeyi sürdürüyor. Bu sefer ailenin kamera ayrıntıları ses getirmiş durumda. İşte son sızdırılanlar;

Samsung Galaxy S22 serisi, tam olarak Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra modellerinden oluşuyor.

İşte bu modeller için yapılan kamera odaklı son sızıntıda ilk olarak 200 megapiksellik bir ana kamera yer almıyor. Bu konuda çok farklı sızıntılar var ancak artık net olarak Galaxy S22’lerde 200 megapiksellik bir ana kameranın olmayacağı netleşmiş gibi görünüyor.

Söylendiği kadarıyla telefonları en iyisi olan Galaxy S22 Ultra dahi 108 megapiksel ana kameraya sahip. gerisındaki çoklu kurulumda bir 12 megapiksel ultra geniş açı kamera da taşıyan telefon, söylendiği kadarıyla 40 megapiksel selfie kamera taşıyor.

Bu arada ek bilgi olarak Galaxy S22 Ultra modelinin S Pen ile geleceği de son bilgiler arasında. Ancak bunun gövdeye entegre olması beklenmiyor.

Kamera konusunda genel olarak Galaxy S21’lerden çok farklı olmayacak Galaxy S22 ailesi, açık şekilde büyük yeniliklerin merkezinde olmayacak. Samsung artık odağını ciddi şekilde Galaxy Z Serisine çevirmiş durumda. Samsung için artık gerçek amiral gemileri Galaxy Z serisinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S22 serisi için en son şunlar gündem olmuştu

Bu aile için daha önce 2022 Ocak ayında resmi olarak lanse edilecek denilmişti. Şimdi ise telefonların 2021’in sonunda lanse edilebileceği konuşuluyor. Bu haber yüzde 100 kesin değil ancak firmanın Galaxy S serisi için böyle bir planı bulunuyor olabilir.

Samsung, olası bir erken tanıtım ile iPhone 13’ler ile olan rekabet özelinde öne çıkmak gibi bir plan içerisinde gibi görünüyor ve bu da dikkat çekici görünüyor. Samsung bu sefer geç kalmak istemiyor olabilir yorumları yapılıyor.

Aile hatırlarsınız en son bir işlemci haberi ile gündeme gelmişti. Buna göre telefonlar Türkiye’nin de olduğu Avrupa ülkelerine AMD GPU’ya sahip Exynos 2200 ile getirilecek.

başka birçok pazarda ise telefon Snapdragon 898 ile satılacak. Söylendiği kadarıyla firma modeli her pazarda Exynos 2200 satamıyor çünkü bunu karşılayacak kadar işlemci üretemiyor. Bu açıdan yardıma Snapdragon 898 koşuyor.

Not: Görsel temsilidir.

alakanizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap