1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Samsung Galaxy S22 Ailesi Gerçek Anlamda 2022’ye Kalmayabilir

Samsung Galaxy S22 Ailesi Gerçek Anlamda 2022’ye Kalmayabilir
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 serisi için bilgiler gelmeyi sürdürüyor. Bu sefer aile için çıkış tarihi konusunda bir bilgi gündem oldu.

Samsung Galaxy S22 serisi biliyorsunuz tam olarak Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra modellerinden oluşuyor.

İşte bu modeller gerçek anlamda 2022’nin başına kalmayacak gibi görünüyor. Çünkü sağlam kaynak Ice Universe, Galaxy S22 ailesinin aralık ayında lanse edilebileceğini aktarıyor. Bu bilgi başka kaynaklar tarafından da doğrulanıyor.

Daha önce de söylediğimiz gibi Samsung, arada sadece bir ay fark olmasına rağmen yeni seriyi yeni yıla bırakmak istemiyor. Bunun arkasındaki tam amaç ise bilinmiyor. Bu arada firmanın Galaxy Note serisinin öldürdüğü de gelen bilgiler arasında.

Kısa süre önce konuşan Ice Universe tarafından verilen bilgiye göre ailenin en altındaki Galaxy S22, 6.06 inç LTPO temelli 120 Hz AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Bazı pazarlarda Samsung ile AMD ortaklığında geliştirilen Exynos işlemciye sahip olacak amiral gemisi telefonlar, aşırı merak edilmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S22 serisi için en son Olympus konusu netlik kazandı

Telefonlar için daha önce kamera odaklı bir Olympus ortaklığının kurulabileceği iddia ediliyordu. Burada Nokia – Zeiss, Vivo – Zeiss ve Huawei – Leica benzeri bir iş birliği bekleniyordu.

Ancak sayfadaki Galaxy S22 Plus konseptlerini hazırlayan LetsGoDigital’e göre böyle bir şey söz konusu olmayacak. Aktarılana göre Olympus sözcüsü net olarak Samsung ile bir ortaklık kurmadıklarını açıkladı.

Bu durum elbette büyük bir hayal kırıklığı yaratmıyor. Daha önce de dediğimiz gibi bu tarz marka ortaklıkları çoğu zaman pazarlama odaklı oluyor.

alakanizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap